« »
BiNitro НУТ

Ціна: 478 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: BiNitro НУТ
Артикул: 2124
Виробник NZIM agro
Діюча речовина: Живі азотфіксуючі бульбочкові бактерії Mesorhizobium ciceri штаму MC 285 та продукти їх метаболізму (фітогормони, біофунгіциди, антибіотики, амінокислоти, вітаміни).
Призначення: Препарат для передпосівної інокуляції насіння нуту.
Тара: 1 л; 5 л; 20 л;
Культура: нут;
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Застосування препарату:

  • Оброблене препаратом насіння має бути захищеним від попадання прямого сонячного проміння та температури вище +20°С для збереження життєздатності бактерій до моменту висівання у підготовлений ґрунт.
  • Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння, його можливо потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.
  • Перед додаванням препарату в робочий розчин його рекомендовано збовтати та пропустити через сітчастий фільтр.

 Сумісність препарату:

Інокулянти BiNitro мають синергійну дію з біопрепаратами ФітоДоктор®, Viridin (Триходермін), Гаубсин FORTE, Біофосфорин, мікродобривами Урожай Бобові, стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано

Правила зберігання:

  • Інокулянт зберігати при t° від +5°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.
  • Робочий розчин потрібно використати протягом 3-х годин.
  • Термін придатності препарату за дотримання умов зберігання – 3 місяці.

Спосіб обробки та дозування BiNitro Нут®

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

Препарат

Норма витрати

BiNitro Нут

0,7 л/т насіння