« »
БІОМАГ-СОЯ

Ціна: 645 грн. (за 1 кг) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: БІОМАГ-СОЯ
Артикул: 2120
Виробник NZIM agro
Діюча речовина: Культура живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum та продуктів їх метаболізму (фітогормони, амінокислоти, вітаміни)
Призначення: Препарат БіоМаг Соя® використовується для інокуляції насіння сої в бетономішалці шляхом перемішування, при завантаженні або в сівалці безпосередньо перед посівом. При використанні в суміші з рекомендованими протруйниками оброблене насіння висіяти відразу або не пізніше, ніж за 3 доби.
Тара: 1 кг
Культура: соя
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Застосування препарату:
 
  • Інокуляція насіння відбувається шляхом перемішування, при завантаженні або в сівалці безпосередньо перед посівом.
  • Вміст пакету перед внесенням необхідно ретельно розім’яти.
  • Оброблене препаратом насіння має бути захищеним від попадання прямого сонячного проміння та температури вище +20°С для збереження життєздатності бактерій до моменту висівання у підготовлений ґрунт.

 

Сумісність препарату:
 

Інокулянти БіоМаг мають синергійну дію з біопрепаратами ФітоДоктор®Viridin (Триходермін)Гаубсин FORTEБіофосфорин, мікродобривами Урожай Бобові, стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано.

Правила зберігання:

Інокулянт зберігати при t° від +5°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.

Термін придатності препарату за дотримання умов зберігання – 12 місяців.

Спосіб обробки та дозування БіоМаг Соя® (суха форма)

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекоменовано пропускати через сітчастий фільтр.

 

Препарат

Норма витрати

БіоМаг Соя®

4,0 л/т насіння

БіоМаг Соя® (суха форма)

3,0-3,5 кг/т насіння