« »
БІОМАГ-СОЯ

Ціна: 1535 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: БІОМАГ-СОЯ
Артикул: 2119
Виробник NZIM agro
Діюча речовина: Культура живих азотфіксуючих бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum та продуктів їх метаболізму (фітогормони, амінокислоти, вітаміни)
Призначення: Препарат для передпосівної інокуляції насіння сої. Рідка концентрована суміш на основі культури бульбочкових бактерій Bradyrhizobium japonicum та продуктів їх метаболізму. Штам володіє високим рівнем симбіотичної спорідненості з рослинами сої, що забезпечує високий рівень інокуляції практично на будь-яких сортах.
Тара: 4 л
Культура: соя
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Застосування препарату:
  • Оброблене препаратом насіння має бути захищеним від попадання прямого сонячного проміння та температури вище +20°С для збереження життєздатності бактерій до моменту висівання у підготовлений ґрунт.
  • Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння, його можливо потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.
  • Перед додаванням препарату в робочий розчин його рекомендовано збовтати та пропустити через сітчастий фільтр.

 

Сумісність препарату:

Інокулянти БіоМаг мають синергійну дію з біопрепаратами ФітоДоктор®Viridin (Триходермін)Гаубсин FORTEБіофосфорин, мікродобривами Урожай Бобові, стимуляторами росту рослин та сумісний з інсектицидами. Сумісний з хімічними засобами «Февер», «Скарлет», «Максим», «Вітавакс-200 ФФ». Використання фунгіцидів небажано.

 

Правила зберігання:
  • Інокулянт зберігати при t° від +5°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.
  • Робочий розчин потрібно використати протягом 3-х годин.
  • Термін придатності препарату за дотримання умов зберігання – 3 місяці.

 

Спосіб обробки та дозування БіоМаг Соя®

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

Препарат

Норма витрати

БіоМаг Соя®

4,0 л/т насіння

БіоМаг Соя® (суха форма)

3,0-3,5 кг/т насіння