« »
ЛАРІМАР ТС

Ціна: 628 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЛАРІМАР ТС
Артикул: 0095
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: тіабендазол, 80 г/л + тебуконазол, 60 г/л
Призначення: Високоефективний двокомпонентний системний фунгіцид для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.
Тара: 5 л
Культура: пшениця озима; ячмінь ярий
Переваги
  • Препарат забезпечує високу ефективність в обмеженні розвитку широкого спектра хвороб культурних рослин;
  • Тривалий період захисної дії;
  • Є не тільки засобом попередження захворювань, але й забезпечує лікувальний ефект, якщо ураження вже почалося;
  • Має відмінні системні властивості, стійкий до впливу опадів;
  • Запобігає втраті врожаю і покращує якість насіння;
  • Швидко проникає у рослину і забезпечує надійний захист від зовнішньої і внутрішньої інфекції.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Ларімар ТС пригнічує розвиток грибів – збудників хвороб, що містяться на поверхні насіння, а також тих, які розвиваються всередині нього. Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, що веде до їх загибелі. Тіабендазол порушує процес поділу клітинних ядер. Завдяки переміщенню до зародку насіння, препарат знищує сажкову інфекцію, а потім рухається до точок росту, захищаючи сходи і кореневу систему рослин від ураження ґрунтовими патогенами. Препарат Ларімар ТС незамінний у сучасних технологіях виробництва зерна із застосуванням мінімальної та нульової обробки ґрунту, а також у сівозмінах із насиченням зерновими культурами понад 50%, де створюється високий інфекційний фон. Протруйник не тільки дезінфікує насіння, а й частково знезаражує ґрунт і рослинні залишки.
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Протруювання насіння препаратом Ларімар ТС здійснюють завчасно (за 1-2 тижні) або безпосередньо перед висіванням насіння. Протруєння слід проводити зі зволоженням. Для обробки 1 т насіння зазвичай використовують 10 л води. Для протруювання рекомендується використовувати очищене від пилу і домішок насіння, щоб забезпечити хороше прилипання і, відповідно, кращу якість обробки. Якість обробки контролюється за інтенсивністю забарвлення насіння барвником, що входить до складу препаративної форми. Для обробки посівного матеріалу Ларімаром ТС застосовують стаціонарне або пересувне обладнання, яке випускається серійно.