« »
КАНОНІР УЛЬТРА ТК

Ціна: 924 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КАНОНІР УЛЬТРА ТК
Артикул: 0094
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: імідаклоприд, 600 г/л
Призначення: Високоефективний інсектицидний протруйник для захисту основних польових культур від ґрунтових шкідників і шкідників сходів.
Тара: 5 л
Культура: кукурудза; соняшник
Переваги
  • Препарат надійно захищає кореневу систему і рослини на початкових фазах вегетації від основних наземних і ґрунтових шкідників;
  • До складу протруйника входить комплекс додаткових речовин, які сприяють повному розкриттю цільових можливостей діючої речовини;
  •  Широкий спектр дії і довгостроковий ефект;
  • Препарат має додаткову стимулюючу антистрес-дію на рослини;
  • Не має фітотоксичного впливу на рослини, малотоксичний для людей, безпечний для довкілля;
  • Підходить для використання у бакових сумішах із фунгіцидними протруйниками.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Імідаклоприд (належить до класу неонікотиноїдів) – інсектицидна діюча речовина, яка проникає у проростки і молоді рослини через насіння, переміщюючись акропетально, рівномірно розподіляється у рослині в міру її росту. Препарат діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептора постсинаптичної мембрани, що викликає параліч шкідників і їх загибель.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Препарат потрібно наносити рівномірно та якісно на очищений, сухий і відкалібрований насіннєвий матеріал, висівати який рекомендується одразу після проведення протруєння. У разі передчасної обробки насіння необхідно зберігати до посіву у прохолодному сухому, добре вентильованому приміщенні. Для приготування робочого розчину препарат потрібно розвести водою до однорідного стану. Бакові суміші з використанням протруйника Канонір Ультра ТК слід використовувати відразу після приготування.