« »
АРМАДА ТС

Ціна: 924 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АРМАДА ТС
Артикул: 0093
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: імідаклоприд, 140 г/л + пенцикурон, 150 г/л
Призначення: Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії для захисту картоплі від комплексу шкідників і хвороб у період вегетації.
Тара: 1 л
Культура: картопля; томати; перець; баклажани; капуста (розсада)
Переваги
  • Комбінований захист картоплі від шкідників і хвороб;
  • З ранніх етапів розвитку захищає картоплю від шкідників, які живуть у ґрунті;
  • Високоефективний проти найбільш шкідливих захворювань: ризоктоніозу сходів, парші та мокрих гнилей;  Захищає картоплю від колорадського жука в період від появи сходів до цвітіння;
  • Безпечний для корисних комах та навколишнього середовища.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Діюча речовина імідаклоприд завдяки своїм системним властивостям із початком ростових процесів у бульбах перерозподіляється по всій рослині і залишається в ній до цвітіння картоплі. Шкідники гинуть від поїдання рослин, що ростуть із оброблених бульб. В організмі комах імідаклоприд блокує постсинаптичні нікотинілові рецептори, перериваючи тим самим передачу нервових імпульсів, що веде до ураження нервової системи і загибелі комах від перезбудження і паралічу. Пенцикурон – контактний персистентний фунгіцид профілактичної та захисної дії. Проникаючи в кутикулу рослин, пригнічує проростання міцелію. У грибах блокує поділ клітин, впливаючи на функціональний стан ядра. Гальмує біосинтез стеринів і вільних жирних кислот.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Протруйник Армада ТС розбавляють водою з розрахунку 1 л препарату на 10-20 л води на одну тонну насіннєвого матеріалу. Протруювання насіння здійснюють безпосередньо перед висадкою бульб 
у ґрунт, занурюючи їх у робочий розчин або рівномірно наносячи його на насіннєвий матеріал. Слід уникати тертя мокрих бульб одна об одну і їх травмування, тому що в холодних і вологих умовах це може призвести до інфікування бактеріальною гниллю. Насіннєвий матеріал повинен бути з урожаю не старше одного року. Розсаду томатів, перцю, баклажанів, капусти замочують на 6-8 годин перед висадкою в 1-процентному розчині протруйника Армада ТС.
 
Перед використанням препарат ретельно збовтати!