« »
КОМАНДОР ГРАНД

Ціна: 1331 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КОМАНДОР ГРАНД
Артикул: 0005
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Діюча речовина імідаклоприд поглинається кореневою системою під час проростання та поширюється по всій рослині. Рівномірне розподілення імідаклопридупо рослині забезпечує тривалу інсектицидну дію проти комах-фітофагів з гризучим та сисним ротовим апаратом. Діюча речовина сприятливо впливає на оброблювальні культури, підвищуючи рівень та активність специфічних білків, що справляє позитивну дію на імунітет рослини. Це дозволяє їм краще розвиватися та протидіяти несприйнятливим умовам навколишнього середовища (посуха, теплові стреси тощо). Завдяки наявності фумігантного ефекту альфа-циперметрину крім контактної дії на шкідників, Командор Гранд діє і в грунтовій газовій фазі. При цьому в зоні дії пари інсектициду проникають через покривні тканини та органи дихання комах -фітофагів, що в результаті сприяє пригніченню харчової активності, порушенню роботи нервової системи, паралізації та послідуючій загибелі.
Завдяки зручній формуляції протруйника досягається максимальне та рівномірне покриття насіння з повним виключенням зтікання препарату
Діюча речовина: Імідаклоприд, 500 г/л + Альфа-циперметрин, 50 г/л
Призначення: Інноваційний двокомпонентний інсектицид контактно-системної дії для обробки насіння з метою захисту від грунтових та наземних шкідників
Тара: 5 л
Культура: пшениця; ячмінь; кукурудза; соняшник; ріпак; соя; картопля
Переваги

 

• Розширений спектр дії, включаючи шкідників з ряду лускокрилих (совки).

• Відсутність резистентності у шкідників завдяки поєднанню діючих речовин з різними механізмами дії.

• Надійний захист всієї рослини від основних наземних та ґрунтових шкідників.

• Тривалий період захисної дії навіть в жарку погоду.

• Наявність додаткового захисту за рахунок репелентних властивостей альфа-циперметрину та антистресової дії імідаклоприду.

• Відсутність фітотоксичності.

• Безпечність для рослин, споживачів та довкілля.

• Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні насіння. 

Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Діючі речовини препарату належать до різних хімічних класів: хлорнікотинолів (імідаклоприд) та піретроїдів (альфа-циперметрин). Імідаклоприд діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани. Альфа-циперметрин порушує проникненість клітинних мембран та блокує натрієві канали. Сумарним підсумком впливу діючих речовин на шкідників є розвиток ураження нервової системи, що веде до загибелі. Поєднання двох діючих речовин з принципово різним впливом забезпечує високу ефективність проти популяцій комах-фітофагів, резистентних до традиційних інсектицидів, та запобігає появі стійкості до препарату. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Для протруювання необхідно використовувати добре очищене насіння, оскільки зайвий пил та домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, чим знизити ефективність препарату. Інсектицид сумісний з більшістю препаратів, проте, перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Не сумісний з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію. Бакову суміш слід використовувати відразу після приготування.
 
Норма витрати робочої рідини
 
10-15 л робочого розчину на 1 тонну насіння.