« »
ДІКСІЛ-УЛЬТРА

Ціна: 335 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ДІКСІЛ-УЛЬТРА
Артикул: 0003
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Діксіл-Ультра належить до найефективніших препаратів проти сажкових хворобна пшениці, ячмені, інших злакових культурах. Захищає від хвороб насіння та сходів (кореневі гнилі, плямистості, септоріоз) і має побічну дію на борошнисту росу (за умов раннього прояву). Препарат не справляє негативного впливу на польову схожість насіння. Протруйник повністю готовий до застосуванняна всіх видах машин для протруювання. Покращена формуляція, збільшений вміст діючої речовини, фарбник червоного кольору для кращого контролю якості та плівкоутворювач для захисту насіння від мікротравм гарантують рівномірне та повне покриття поверхні зернини. На ярових культурах Діксіл-Ультра дає можливість не тільки захистити сходи, а й відмовитися від застосування фунгіцидів під час вегетації.
Діюча речовина: Тебуконазол, 120 г/л
Призначення: Системний фунгіцид дла протруювання насіння превентивної та куративної дії.
Тара: 5 л
Культура: зернові злакові культури; просо; льон -довгунець
Переваги

 

• Системний протруйник, який має захисну, профілактичну та лікувальну дії.

• Тривалий період захисної дії дозволяє знизити кількість обробок фунгіцидами або й зовсім виключити (на ярових культурах).

• Вирізняється найбільшою активністю серед протруйників проти сажкових хвороб.

• Економічно вигідне застосування: мінімальна вартість обробки і висока ефективність.

• Діє як регулятор росту рослин, підвищує зимостійкість та посухостійкість завдяки розвитку потужної кореневої системи.

• Для всебічного захисту можливе застосування разом з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії. 

Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
 
Тебуконазол володіє системною дією, захищаючи проросток. Дія тебуконазола заснована на процесі інгібування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Пригнічення біосинтезу ергостерину призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом – і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Перед застосуванням вміст каністри з препаратом ретельно перемішують та розбавляють з водою. Наприклад: 9,8 л води + 0,2 л Діксіл Ультра = 10 л готового суспензійного протруйника для обробки 1 тонни насіння. Необхідно використовувати добре очищене насіння, оскільки зайвий пил та домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, чим знизити ефективність препарату. Обов’язковою вимогою є рівномірне покриття насіння плівкою робочого розчину.
 
Норма витрати робочої рідини
 
10 л робочого розчину на 1 тонну насіння.