« »
КОМАНДОР ЕКСТРА

Ціна: 1294 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КОМАНДОР ЕКСТРА
Артикул: 0004
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Діюча речовина поглинається кореневою системоюпід час проростаннята поширюється по всій рослині. Рівномірне розподілення імідаклоприду по рослині забезпечує тривалу інсектицидну дію проти комах-фітофагів з гризучим та сиснимротовим апаратом.
Завдяки зручній формуляції досягається максимальне та рівномірне покриття насіння з повним виключенням зтікання препарату
Діюча речовина: Імідаклоприд, 600 г/л
Призначення: Системний інсектицид контактно-кишкової дії для обробки насіння з метою захисту рослин від широкого спектру шкідників
Тара: 5 л
Культура: пшениця; ячмінь; кукурудза; соняшник; ріпак; цукровий буряк; зернові колосові; картопля
Переваги

 

• Широкий спектр дії.

• Відсутність резистентності у шкідників завдяки новому механізму дії.

• Надійно захищає всю рослину від основних наземних та ґрунтових шкідників.

• Тривалий період захисної дії навіть в жарку погоду.

• Відсутність фітотоксичності.

• Низькотоксичний для людей та безпечний для навколишнього середовища.

• Завдяки досконалій формуляції діюча речовина надійно утримується на поверхні насіння.

Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
 
Діюча речовина належить до класу нових діючих речовин – хлорнікотинолів. Препарат діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептору постсинаптичної мембрани, що призводить до паралічу та загибелі шкідників. Інсектицид має новий унікальний механізм дії, до якого відсутня стійкість у комах-фітофагів. Імідаклоприд, на відміну від інших хлорнікотинолів, рухається значно швидше по рослині, що виключає його вимивання із зони кореневої системи та забезпечує тривалий інсектицидний захист.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Для протруювання необхідно використовувати добре очищене насіння, оскільки зайвий пил та домішки можуть зв’язати велику кількість робочої рідини, чим знизити ефективність препарату. Інсектицид сумісний з більшістю препаратів, проте, перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Не сумісний з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію. Бакову суміш слід використовувати відразу після приготування.
 
Норма витрати робочої рідини
 
10 л робочого розчину на 1 тонну насіння.