« »
НОМАЙС

Ціна: 644 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: НОМАЙС
Артикул: 1007
Виробник ALFA SMART AGRO
Діюча речовина: Бродифакум, 0,25%
Призначення: Концентрат для виготовлення родентицидних принад
Тара: 1 л, 5 л
Спосіб застосування і норми витрат
Спосіб застосування і норми витрат
Спосіб застосування і норми витрат
 
Об’єкт, проти якого обробляється
 
 
Об’єкт, проти якого обробляється
 
 
Строк оброки
 
 
Сільськогосподарські угіддя
 
 
Мишовидні
гризуни
 
 
20 мл на 1 кг принади  У період вегетації с/г культур

 

Переваги

• Надійне утримання діючої речовини на харчовій основі.

• Зручність при приготуванні отруєної принади та простота застосування.

• Безпечність при приготуванні отруєної принади (відсутність пилу).

• Найвища токсичність діючої речовини для мишовидних гризунів серед антикоагулянтів крові.

• Контроль всіх видів шкідливих гризунів.

• Готова отруєна принада відноситься до малонебезпечних засобів. 

Спектр дії та Механізм дії
Спектр дії
 
Сірі щури, чорні щури, водяні щури, хатні миші, польові миші.
 
Механізм дії
 
Бродіфакум відноситься до антикоагулянтів другого покоління. В організмі гризунів Номайс порушує утворення вітаміну К1, який пов’язаний із згортанням крові. Протягом доби після вживання отруйної принади у гризунів порушується згортання крові та збільшується проникність судин, що приведе до загибелі від численних кровотеч. Повна загибель настає протягом 3-7 діб. 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Загальні рекомендації

Готові отруєні принади застосовують шляхом розкладання в жилі нори гризунів по 50-100 г для щурів та по 10-25 г для мишей з наступним засипанням нір. Відстань між точками розкладки принади становить 2-15 м, в залежності від чисельності гризунів. Порції принади для мишей розкладають частіше, ніж для щурів. Розкладену принаду оглядають через 1-2 дня після розкладки, а потім з інтервалом в 1 тиждень. Для знищення мишей відмінною вважається ефективність знешкодження вище 85%, доброю — 70-80%, задовільною — 70 %. Якщо ефективність нижча ніж 50 %, дератизаційні роботи необхідно повторити. На площі, обробленій родентицидним засобом, ставлять таблички з написом «ОБЕРЕЖНО, ОТРУТА!». Таблички необхідно залишати на термін не менш ніж 21 день з дати проведення дератизаційних заходів. Випас худоби на оброблених площах до закінчення вказаного терміну заборонений.

Норми витрат препарату 20 мл Номайсу на 1 кг харчової основи

Рекомендації щодо приготування отруєної принади

На основі родентициду Номайс готують отруйні принади з кінцевим вмістом бродіфакуму 0,005%. В якості кормового наповнювача можна застосовувати очищене зерно, крупи, комбікорм тощо. Для підвищення привабливості для гризунів рекомендується використовувати додаткові харчові атрактанти - рослинна нерафінована олія, цукор-пісок, ванілін тощо. Для приготування 1 кг отруйної принади необхідно 20 мл Номайсу повільно додавати до 1 кг харчової основи та ретельно перемішати до рівномірного розподілення кольору по всій харчовій основі. При використанні атрактантів їх спочатку змішують з родентицидом, а потім отриману суміш додають до кормової основи і ретельно перемішують до рівномірного забарвлення по всій масі принади.