« »
БІОФОСФОРИН

Ціна: 204 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: БІОФОСФОРИН
Артикул: 2133
Виробник NZIM agro
Властивості: Дія препарату Біофосфорин базується на природній здатності бактерій до перетворення важкодоступних сполук фосфору та калію на форми, які легко засвоюються рослинами.

Найбільш ефективно Біофосфорин працює в прикореневій зоні (ризосфері), і тому оптимальним методом внесення є обробка насіння, коріння посадкового матеріалу, обприскування ґрунту в зоні насіння при посіві, обприскування ґрунту з наступним загортанням.
Діюча речовина: Живі клітини та спори бактерії Bacillus megaterium штаму BM 206 та прдукти їх метаболізму (фітогормони ауксинового, гіберелінового і цитокінінового рядів, амінокислоти, вітаміни)
Призначення: Біотехнологічний препарат пролонгованої дії для покращення фосфорного, калійного та азотного живлення рослин, стимуляції росту кореневої системи та профілактики хвороб рослин. Застосовується для зниження норм фосфорно-калійних добрив на 20-30% за рахунок трансформації нерозчинного фосфору та калію ґрунту в доступні для рослин форми.
Тара: 1 л; 5 л; 20 л; 1 кг; 5 кг; 20 кг
Переваги
 • підвищує на 10-15% схожість насіння, вкорінення розсади овочевих, сіянців та саджанців плодово- ягідних та декоративних культур;
 • підвищує енергію та швидкість проростання насіння, адаптує проростки рослин до несприятливих умов навколишнього середовища;
 • підвищує в ґрунті вміст доступних форм калію на 20%, доступних форм фосфору на 50%;
 • підвищує на 10-20% показники врожайності культур та якість продукції;
 • активує корисну мікрофлору ґрунту та покращує його мікроструктуру;
 • ефективно діє як в закритому, так і в відкритому ґрунті;
 • сприяє процесам ґрунтоутворення при рекультивації земель, відновлює родючість ґрунту.

 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Застосування препарату:
 • Для обробки насіння готують водний розчин з розрахунку від 10 л/т насіння. В першу чергу в розчин вносяться хімічні компоненти, останніми вносяться біологічні компоненти. Насіння та посадковий матеріал обробляють у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Оброблений матеріал необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 25°С.
 • Для обприскування ґрунту норма внесення робочого розчину 250-300 л/га. Під час приготування робочого розчину біопрепарати вносяться останніми. Обробку ґрунту проводити в періоди мінімальної сонячної активності (ранок, вечір, ніч чи хмарність). Робочий розчин зберігати у затінку або під навісом, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Робочий розчин потрібно використати протягом 6 годин.
 • Перед застосуванням препарату вміст потрібно ретельно збовтати!

 

Сумісність препарату:

 

Правила зберігання:
 • Препарат зберігати при t° від +2°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці.
 • Термін зберігання: 8 міс.

 

Спосіб обробки та дозування препарату Біофосфорин
 • Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати, та рекомендовано пропускати через сітчастий фільтр.

Спосіб обробки

Норма витрати суспензії

Передпосівна обробка насіння суспензією з розрахунку - 10 л/т

1,0-2,0 л/т насіння

Замочування коренів розсади і саджанців тривалістю 5-10 хвилин

150 мл (г) на 5 л води (100 одиниць)

Обприскування ґрунту для покращення родючості (перед культивацією, дискуванням)

0,5-1,0 л/га