« »
КАЛЬМА

Ціна: 1431 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КАЛЬМА
Артикул: 3071
Виробник ADAMA
Діюча речовина: тринексапак-етил, 175 г/л
Призначення: Регулятор росту нової генерації, що сприяє зміцненню стебла, забезпечує кращу стійкість до несприятливих погодних умов та запобігає виляганню зернових культур.
Тара: 5 л
Культура: пшениця; ячмінь
Переваги
  • Унікальна препаративна форма забезпечує максимально швидке й повне проникнення діючої речовини в тканини рослин.   
  • Зниження ризику вилягання за рахунок зміцнення стебла, скорочення довжини міжвузля.
  • Збільшення діаметра стебла й обсягу кореневої системи.   
  • Ефективний у широкому діапазоні температур: дія препарату проявляється за температури від +8 до +24°С.   
  • Препарат позитивно діє на культуру і сприяє збільшенню врожаю.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Головна відмінна перевага препарату Кальма™ перед конкурентними продуктами на основі тринексапак-етилу – це сучасна інноваційна формуляція. До складу препарату входить потужний ад’ювант, що містить більш довгі ланцюжки жирних кислот. Це забезпечує яскраво виражені ліпофільні властивості: кращий розподіл препарату, збільшується площа контакту з поверхнею листа і значно покращується проникнення діючої речовини в рослину.
 
Вже після 5 годин 90% діючої речовини, що міститься в Кальма™, проникає всередину рослини, в той час як до 60% діючої речовини аналогічних продуктів на основі тринексапак-етилу проникає в рослину тільки через 72 години.
 
Більшу норму Кальма™ потрібно використовувати для сортів, що є найбільш вразливими до вилягання, або при інтенсивному азотному живленні. Необхідно завжди обирати норму витрати відповідно до сорту зернової культури та регіону застосування.
 
Максимальну норму препарату слід застосовувати на довгостеблових сортах, за знижених температур і високої вологості, на високогумусних ґрунтах або на фоні інтенсивного азотного живлення.
 
На короткостеблових сортах за підвищених температур і низької вологості необхідно використовувати мінімальну рекомендовану дозу. Одночасне внесення з препаратом, що містить діючу речовину хлормекват-хлорид можливе лише на стадії ВВСН 30 – 31.
 
Змішуваність
 
Препарат Кальма™ можна змішувати з гербіцидами (крім гербіцидів проти злакових бур’янів та препаратів, що містять діючі речовини 2,4-Д, дикамбу або клопіралід), фунгіцидами, інсектицидами та регуляторами росту  (Цикоган™). При змішуванні з фунгіцидами можна використовувати мінімальну рекомендовану норму витрати, так як компоненти бакової суміші підсилюють дію один одного.
 
Норма витрати робочого розчину 200 – 300 л/га