« »
АЛЬФА-ЕТАФОН

Ціна: 280 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-ЕТАФОН
Артикул: 0058
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Альфа-­Етафон сприяє зменшенню росту, укорочує і посилює пружність стебла, в результаті запобігає виляганню зернових, але це не впливає на величину колоса і форму зерна. Під впливом етефону рослини набувають товщі і ширші листкові пластинки з темно­зеленим забарвленням.
Діюча речовина: Етефон, 480 г/л
Призначення: Препарат для підвищення дружності та прискорення дозрівання томатів
Тара: 5 л
Культура: томати; перець; пшениця озима; пшениця яра; жито озиме; ячмінь озимий; ячмінь ярий
Переваги
  • Запобігає виляганню культури.
  • Сприяє підвищенню врожайності та вирівненості його якості.
  • Стимулює ріст кореневої системи.
  • Покращує збирання врожаю.
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Діюча речовина швидко проникає в рослину та розкладається в тканинах з утворенням етилену. На клітинному рівні етилен виступає як інгібітор транспортування ауксинів та біосинтезу гіберелінів, що призводить до штучної регуляції ростових процесів. Крім того, відбувається стимулювання синтезу твердих субстанцій (лігніну, пігментів, целюлози, цукрів), що прискорює дозрівання плодів у культурних рослин. Змінюється динаміка накопичення біомаси рослини в бік плодів, зерна. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
При обробці необхідно забезпечити рясне змочування рослин робочим розчином. Одноразове обприскування потрібно починати при дозріванні плодів до 20%, при цьому кількість плодів, які почали буріти – не менше 50%, так як зелені плоди можуть засохнути. Збирання та споживання плодів починати не раніше, ніж через 10 днів після обприскування. Альфа-­Етафон сумісний з багатьма гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, мікро-­ і макродобривами, за винятком препаратів на основі дітіокарбонатів, сірки, міді. Застосовувати через місяць після внесення мідьвмісних препаратів. Гербіциди з групи феноксипохідних (2,4-­Д, МЦПА), призначені для знищення дводольних бур’янів на зернових культурах, застосовують перед використанням Альфа-­Етафону. Перед приготуванням бакової суміші слід перевіряти препарати на сумісність.
 
Не рекомендується застосовувати
 
На бідних ґрунтах з низьким вмістом азоту. При температурі повітря нижче +12 °С та вище +25 °С. Перед заморозками. За 4-­5 годин до випадання дощу. На сильно засмічених полях, якщо не застосовано гербіциди, оскільки скорочення стебел зернових створить кращі умови для розвитку бур’янів. Під час вітру, який може перенести робочу рідину на сусідні поля.
 
Норма витрати робочої рідини
 
Томати – 300­-600 л/га, зернові – 200­-400 л/га.