« »
ЕРРОУ

Ціна: 581 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЕРРОУ
Артикул: 0014
Виробник ADAMA
Діюча речовина: клетодим, 120 г/л
Призначення: Відомий селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними й багаторічними злаковими бур’янами в посівах соняшнику, сої, цукрових буряків та томатів.
Тара: 5 л
Культура: Соняшник; соя; цукрові буряки; томати
Переваги
  •  Швидке проникнення у злакові бур’яни.   
  • Висока стійкість до змивання опадами.   
  • Швидкий візуальний ефект. 
  • Знищення як наземної, так і підземної частини злакових бур’янів.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Використовуйте проти злакових бур’янів, що вже зійшли, наступним чином: якщо бур’яни перебувають у фазі 2 – 3 листків – від 0,4 л/га. Після появи 4-го листка необхідно використовувати повну норму 0,8 л/га. Для досягнення максимальної ефективності гербіциду Ерроу™ під час проведення обприскування культури необхідно обрати найбільш оптимальну фазу розвитку бур’янів, а відповідно до неї коректну норму витрати препарату. Максимальну витрату препарату використовують за умов переростання злакових бур’янів та високої їх щільності на полі. Проти падалиці пшениці до фази кущення слід використовувати мінімальні норми препарату, на більш пізніх етапах – максимальні норми. Під час застосування проти багаторічних злакових бур’янів необхідно не допускати їх переростання понад 20 см заввишки.

Падалиця злакових

Якщо падалиця сходить рівномірно, рекомендується використовувати препарат у дозуванні 0,4 л/га максимум до фази повністю розвинутого 3-го листка злаку (після появи 4-го листка необхідно використовувати повну норму 0,8 л/га. При більш ранньому використанні (1 – 2 листки) може відбутися зниження ефективності застосування через поступові сходи інших рослин падалиці. Зважаючи на те, що препарат проникає у рослину через листя, обробка проводиться в період, коли максимум бур’янів вже зійшли, і у них відбувається інтенсивний ріст. При застосуванні необхідно забезпечити рівномірне обприскування!

Норма витрати робочого розчину 150 – 200 л/га