« »
СОКАР

Ціна: 365 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: СОКАР
Артикул: 1004
Виробник ALFA SMART AGRO
Діюча речовина: Гліфосат кислота, 436 г/л (у формі амонійної солі гліфосату)
Призначення: Системний гербіцид-десикант суцільної дії на основі амонійної солі гліфосату
Тара: 20 л
Культура: поля, призначені під посіви сільськогосподарських культур;
землі несільськогосподарського користування (смуги відчуження ліній електропередачі, газо- та нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи)

Переваги
• Вдосконалена формуляція препарату (нова комбінація сучасних поверхневоактивних  речовин).
• Широкий спектр дії та контроль важковикорінюючих бур’янів.
• Ефективний у всіх діапазонах температур, при яких рослини зберігають життєздатність.
• Швидке проникнення та швидка гербіцидна дія.
• Відсутність обмежень в сівозміні. 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
 
Сокар проникає в рослини через листя і стебла та переноситься по всіх органах, включаючи коріння. Діюча речовина блокує синтез ароматичних амінокислот і змінює проникність клітинних мембран, що веде до руйнування клітинних структур, ураження точок росту і повного відмирання надземних і підземних органів.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Ефективність дії Сокару залежить від стадії розвитку рослини та погодних умов. Бажано, щоб рослина знаходилась в стадії активного росту: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетки 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків. Рекомендовані погодні умови: суха та безвітряна погода, не пізніше ніж за 2 години до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати Сокар при температурі повітря нижче +10°С та вище +25°С. Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте, в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакові суміші: Сокар (2,5-3,0 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2-0,4 л/га); Сокар (2,5-3,0 л/га) + Альфа-Ефір (0,3-0,4 л/га).
 
Норма витрати робочої рідини 150–250 л/га.