« »
ЛОБЕРА

Ціна: 364 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЛОБЕРА
Артикул: 1003
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Протягом 1 години після застосування Лобери злакові бур’яни зупиняються в рості. Видимі симптоми гербіцидної дії (почервоніння листя, потемніння стебла) з’являються на 7-8 день. При застосуванні слід урахувати, що повна загибель бур’янів настає
не раніше ніж через 10-14 днів у однорічних злакових і 14–21 день – багаторічних. Але протягом цього часу вони не ростуть і не пригнічують культуру. За рахунок «закритої» структури молекули діючої речовини забезпечується зменшення молекулярного розпаду в період низької активності рослин бур’янів (несприятливі умови). В результаті цього після настання сприятливих погодних умов гербіцидна дія препарату продовжується, що гарантує загибель злакових бур’янів.
Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил, 150 г/
Призначення: Селективний висококонцентрований грамініцид проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів
Тара: 1 л, 5 л
Культура: ріпак; цукровий буряк;
капуста білокачанна; морква; цибуля (крім цибулі «на перо»); соя; льон; картопля
Переваги

• Вдосконалена формуляція хізалофоп-п-етилу.

• Контроль широкого спектру злакових бур’янів.

• Знищення кореневищ бур’янів завдяки наявності системної дії препарату.

• Менший ризик повторного обприскування через несподіваний дощ (грамініцид в нормальних умовах поглинається протягом години).

• Гарантована ефективність завдяки низькому молекулярному розпаду діючої речовини в період низької активності рослин (несприятливі погодні умови).

• Широкий температурний діапазон застосування.

• Низькі норми витрати гербіциду.

• Відсутність обмежень в сівозміні.

Спектр дії та Механізм дії
Спектр дії
 
Однорічні злакові бур’яни: плоскуха звичайна, пальчатка криваво-червона, лисохвіст, метлюг звичайний, канарник, пажитниця, стоколос, просо куряче, тонконіг однорічний, мишій (види), самосіви ячменю, проса, жита, вівсюг звичайний. Багаторічні злакові бур’яни: пирій повзучий, свинорій пальчастий, пажитниця (багаторічні види), тимофіївка (види), самосіви пшениці (прирівнюється до багаторічних бур’янів) та ін.
 
Механізм дії
 
Гербіцид швидко проникає через поверхню листка бур’янів і переміщується до точок росту, коренів і кореневищ. Препарат порушує процес фотосинтезу, рослини перестають рости, набувають антоціанового забарвлення, в’януть і відмирають. 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Найбільш ефективним для використання грамініциду Лобера є період активного росту бур’янів при теплій погоді та достатній вологості ґрунту. Найкраще проводити обприскування за наявності 2–3 листків до фази кущення у однорічних і 4–6 листків у багаторічних (при висоті рослин 10–15 см) бур’янів. За таких умов застосовують мінімальні рекомендовані норми витрати препарату. У випадку застосування гербіциду на більш пізніх фазах розвитку бур’янів необхідно збільшити норму витрати. Розчин препарату потрібно використати протягом кількох годин після приготування. Лоберу можна застосовувати у сумішах з іншими засобами для захисту рослин (гербіцидами, фунгіцидами, інсектицидами), окрім сильно лужних. Для знищення «падалиці» культурних злаків слід використовувати норми препарату, які рекомендовані для знищення багаторічних видів бур’янів. Найбільш чутливі стадії до грамініцидів у озимої пшениці – 1-2 листки, у ячміню – до початку кущення. Температурні умови застосування від +10° С до +25°С. Слід уникати обробок гербіцидом під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов та за годину до дощу.
 
Норма витрати робочої рідини 200–300 л/га.