« »
КЛОДЕКС ПРО КЕ

Ціна: 420 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КЛОДЕКС ПРО КЕ
Артикул: 0074
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: кломазон, 480 г/л
Призначення: Селективний гербіцид ґрунтової дії для контролю злакових і дводольних бур’янів у посівах ріпаку та сої.
Тара: 5 л
Культура: соя; ріпак озимий
Переваги
  •  Висока ефективність контролю більшості важко викорінюваних однорічних дводольних і злакових бур’янів;
  • Діюча речовина кломазон має високу селективність, що дозволяє використовувати її на сої в період вегетації. Кломазон не впливає на ріст і розвиток ріпаку, картоплі, баштанних та деяких інших культурних рослин;
  • Тривалий гербіцидний захист (від 30 до 60 днів);
  • Не переміщається по вертикальному ґрунтовому профілю, що виключає накопичення і можливість потрапляння у ґрунтові води;
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей, характеризується низькими нормами витрати;
  • Не має негативного впливу на розвиток бульбочкових бактерій у посівах сої.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Діюча речовина гербіциду Клодекс Про КЕ кломазон через проростки і коріння проникає в рослини і припиняє в них процеси біосинтезу основних пігментів хлорофілу та каратоноїдов. Легко переноситься по ксилемі листя, що веде до загибелі.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Клодекс Про КЕ є ґрунтовим гербіцидом і призначений для одноразової обробки площі до сходів ріпаку і сої. Препарат захищає посіви від бур’янів протягом усього періоду вегетації, залежно від чутливості бур’янів і розвитку культури.
Внесення препарату доцільно проводити відразу після посіву ріпаку та сої або протягом перших трьох днів після цього. Для досягнення максимальної ґрунтової ефективності потрібна якісна обробка ґрунту, на його поверхні не повинно бути рослинних залишків і великих грудок. В умовах недостатньої вологості можна провести коткування ґрунту кільчасто-шпоровими або кільчасто-зубовими котками. Протягом 30 днів після обприскування площі не рекомендується проводити боронування та міжрядну обробку, щоб не зруйнувати гербіцидний екран. При досходовому обприскуванні бур’яни можуть проростати побілілими і відмирають через кілька днів. У разі використання препарату в умовах надмірної вологості та знижених температур може побіліти перша пара листя ріпаку, що з часом минеться. Якщо необхідний пересів, його проводять через 30-60 днів після обприскування поля. Ріпак та сою можна сіяти після поверхневої обробки ґрунту на глибину 8-10 см, для всіх інших культур рекомендується провести глибоку оранку. Норма витрати препарату залежить від вмісту гумусу у ґрунті: при обробці малогумусних полів її можна знизити. Для захисту посівів ріпаку та сої Клодекс Про КЕ може бути використаний у бакових сумішах з іншими гербіцидами (після проведення рекомендованого тесту на їх сумісність).
 
Застереження: період розпаду препарату в ґрунті 90 днів. У перший рік не бажано висівати злакові культури та кукурудзу.