« »
ІМПЕКС ДУО РК

Ціна: 504 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ІМПЕКС ДУО РК
Артикул: 0073
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л
Призначення: Системний післясходовий гербіцид із ґрунтовою дією для знищення однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних проблемних бур’янів (амброзії, вовчка, осотів) у посівах гібридів соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів.
Тара: 10 л
Культура: Соняшник (гібриди, стійкі до гербіцидів групи імідазолінонів)
Переваги
  •  Післясходовий гербіцид системної і ґрунтової дії відмінно контролює однорічні дводольні та злакові бур’яни, а також вовчок у посівах соняшнику (гібриди, стійкі до речовин групи імідазолінонів);
  • Препарат має тривалий період дії і контролює появу нових сходів бур’янів;
  • Висока гербіцидна ефективність при одній обробці на весь період вегетації;
  • Гербіцид контролює більшість рас вовчка у посівах соняшнику;
  • Зручний і простий у використанні, ефективний навіть у системах мінімальної і нульової обробки ґрунту;
  • Проявляє активність через листя і тривалий час через коріння, тому його робота практично не залежить від кількості опадів.
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Гербіцид Імпекс Дуо РК – препарат із широким спектром активності, призначений для обробки соняшнику за системою Clearfield®. Діючі речовини потрапляють усередину бур’янів через листя та коріння. Імазамокс та імазапір у тканинах рослин, переміщаючись по ксилемі та флоемі, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Пригнічення утворення ALS імідазолінонами блокує синтез білка або утворення цих незамінних амінокислот. У результаті бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло й поживні елементи та гинуть. Повна загибель настає через 3-6 тижнів після обробки.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Гербіцид Імпекс Дуо РК слід застосовувати на гібридах соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінонів, у фазі від 4 до 8 справжніх листків. Кращі строки застосування гербіциду Імпекс Дуо РК – початкові фази активного росту бур’янів, що відповідає утворенню у соняшника 4 справжніх листків. Гербіцид також стримує проростання насіння бур’янів. Застосовувати Імпекс Дуо РК необхідно тільки наземним способом. Для ефективної роботи гербіциду робочий розчин слід рівномірно нанести на всю площу посіву (без перекриття проходів і знесення на інші ділянки) відрегульованим обприскувачем. Витрата робочої рідини – 200-400 л/га. При наявності великої кількості рослинних залишків (мінімальна й нульова технологія) і в загущених посівах норму робочого розчину необхідно збільшити (від 250 л/га і більше). Не слід застосовувати Імпекс Дуо РК з іншими гербіцидами. Опади через 1 годину після внесення препарату не знижують його ефективність. В окремих випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин або зміна їх кольору. Це відбувається зазвичай під впливом стресових факторів навколишнього середовища (низькі або високі температури, сильні посухи, перезволоження). Як правило, нормальний ріст і зовнішній вигляд рослин відновлюються протягом декількох днів.
 
Обмеження у сівозміні
 
Перша наступна культура у сівозміні: озима пшениця, яра пшениця, жито, соя, горох, боби, ріпак за системою Сlearfield®. Друга культура у сівозміні: озима пшениця, яра пшениця, озимий ячмінь, ярий ячмінь, жито, овес, рис, кукурудза, ріпак, гречка, просо, соя, горох, картопля, овочі, цукровий буряк, інші культури.