« »
ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ

Ціна: 2810 грн. (за 1 кг) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ
Артикул: 0070
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: трибенурон-метил, 562,5 г/кг
+ тифенсульфурон-метил, 187,5 г/кг
Призначення: Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої.
Тара: 500 г
Культура: Пшениця озима; пшениця яра; ячмінь озимий; ячмінь ярий; овес; жито
Переваги
  •  Двокомпонентний гербіцид із широким спектром контролю проблемних однорічних і багаторічних видів бур’янів;
  •  Препарат має зручну препаративну форму і низьку норму витрати, зручний у застосуванні, транспортуванні та зберіганні;
  •  Висока селективність до культурних рослин;
  •  Гербіцид ефективний при середньодобовій температурі від + 5 °С;
  •  Гренадер Максі ВГ має швидкий період напіврозпаду діючих речовин і не має обмежень у сівозміні.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Системний гербіцид протягом 3 годин пригнічує синтез ферментів, зупиняє поділ клітин дводольних бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується вже в перші години після проведення обробки. Бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло та поживні речовини. Видимі симптоми ураження дводольних бур’янів з’являються вже на 5-8 добу після обприскування, а їх повна загибель відбувається на 10-25 добу. Середньо- і малочутливі бур’яни, а також рослини на більш пізній (генеративній) стадії розвитку можуть не загинути, але їх ріст припиниться і вони не складуть конкуренції зерновим культурам.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Гренадер Максі ВГ краще використовувати на ранніх стадіях активного росту бур’янів: у фазі 2-6 листків – у однорічних видів; у фазі розетки/початку стеблування – у багаторічних. Препарат відмінно контролює 
падалицю звичайного соняшнику і ріпаку. Для контролю падалиці соняшнику, який вирощується за технологією ExpressSunTM, а також соняшнику та ріпаку, стійких до імідазолінів, у посівах зернових слід використовувати Гренадер Максі ВГ у нормі 15-20 г/га у бакових сумішах із гербіцидами, які містять: 1) дікамбу; 2) дікамбу + 2,4-Д; 3) 2,4-Д у формі ефіру. При створенні бакових сумішей із застосуванням гербіциду Гренадер Максі ВГ слід додатково перевірити препарати на сумісність. Гренадер Максі ВГ для обробки пшениці озимої можна вносити у фазі від 2-3 листків і до появи прапорцевого листка включно. Разом із гербіцидом Гренадер Максі ВГ необхідно застосовувати АгроПАВ (0,1-0,15 л/га у 100 л води) або АгроПАВ Екстра в концентрації 0,05-0,1% (0,1 л/га у 100-200 л води), що дозволяє посилити поглинання гербіциду листям бур’янів, особливо у складних погодних та польових умовах.