« »
ОТАМАН ЕКСТРА

Ціна: 146 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ОТАМАН ЕКСТРА
Артикул: 0030
Виробник ALFA SMART AGRO
Діюча речовина: Калійна сіль гліфосату, 663 г/л, у кислотному еквіваленті – 540 г/л
Призначення: Сучасний системний гербіцид-десикант суцільної дії на основі калійної солі гліфосату
Тара: 20 л
Культура: Зернові (десикація); поля, призначені під посів сільськогосподарських культур; поля, призначені під посів кукурудзи, цукрових буряків, сої, картоплі, льону, ріпаку, зернових та овочевих культур; плодові та виноградники; землі несільськогосподарського
користування (смуги відчуження
ліній електропередач, газо- та нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи, аеродроми)
Переваги
  • Швидке та більш повне проникнення в рослини бур’янів.
  • Краща ефективність в холодних та посушливих умовах.
  • Надзвичайно швидка гербіцидна дія.
  • Скорочення терміну очікування від внесення до проведення інших технологічних операцій.
  • Менший ризик повторного обприскування через несподіваний дощ.
  • Кращий контроль важковикорінюючих бур’янів.
  • Менша норма витрати.
  • Відсутність обмежень в сівозміні.
  • Безпечність для споживачів та довкілля.
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
Механізм гербіцидної дії полягає в інгібуванні біосинтезу ароматичних амінокислот, зокрема фенілаланіну і тирозину. На ультраструктурному рівні відбувається руйнування оболонок хлоропластів, набубнявіння ендоплазматичного ретикулуму і прогресуючий розпад мембран. Гербіцид сприяє накопиченню в зелених частинах рослин аміаку, що є сильною клітинною отрутою.
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Для досягнення найкращих результатів застосовуйте препарат, коли бур’яни знаходяться в стадії активного росту за сприятливих погодних умов. Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетки 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків.
Застосовувати за сухої та безвітряної погоди не пізніше ніж за 2-3 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид Отаман Екстра в умовах тривалої засухи.
Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакові суміші: Отаман Екстра (2-3 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га); Отаман Екстра (2-3 л/га) + Альфа-Ефір (0,3-0,4 л/га).
 
Норма витрат робочої рідини 150-250 л/га.