« »
ОТАМАН

Ціна: 290 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ОТАМАН
Артикул: 0029
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Препарат характеризується низьким рівнем піноутворюючої здатності при приготуванні робочого розчину. Ця властивість дуже актуальна при викорис-танні препарату методом малооб’ємного обприскування, особливо під час авіаційного внесення.
Діюча речовина: Ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у
кислотному еквіваленті – 360 г/л
Призначення: Системний гербіцид-десикант суцільної
дії
Тара: 20 л
Культура: зернові; поля, призначені під посіви ярих
зернових, овочевих культур, соняшнику та картоплі ; поля, призначені під посіви озимої пшениці; землі несільськогосподарського
користування
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
Препарат пригнічує білковий синтез у клітинах рослин, у результаті чого відбувається інгібування синтезу хлорофілу з наступним відмиранням рослин. Завдяки сучасній поверхнево-активній речовині гербіцид Отаман швидко та ефективно проникає через листя та інші зелені частини рослини та розноситься по всіх органах до кореневої системи. Повна загибель настає через 10-20 днів, залежно від погодних умов, виду, стадії розвитку бур’янів та норми витрати. Спочатку спостерігається пожовтіння рослин, потім листя в’яне, рослина гине.
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Для досягнення найкращих результатів застосовуйте препарат, коли бур’яни знаходяться в стадії активного росту за сприятливих погодних умов. Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетка 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків.
Застосовувати за сухої та безвітряної погоди, не пізніше ніж за 6 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не засто-совувати гербіцид Отаман при температурі повітря нижче +10 °С та вище +25 °С.
Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакові суміші: Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га); Отаман (3-4 л/га) + Альфа-Ефір (0,3-0,4 л/га).
 
Норма витрати робочої рідини 150-250 л/га.