« »
ГЛАДІАТОР

Ціна: 840 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ГЛАДІАТОР
Артикул: 0020
Виробник ALFA SMART AGRO
Діюча речовина: Метамітрон, 700 г/л
Призначення: Гербіцид системної дії для знищення дводольних та однорічних злакових бур’янів на посівах цукрових буряків
Тара: 5 л
Культура: буряки цукрові; буряки кормові
Переваги
  • Діюча речовина потрапляє в рослини через листя та корені, що дозволяє контролювати бур’яни впродовж тривалого часу на різних стадіях їх розвитку.
  • Високоефективний проти широкого спектру основних бур’янів на посівах культури, зокрема підмаренника чіпкого, видів ромашки та ін.
  • Незамінний при засміченні посівів лободою білою та всіма видами гірчаків.
  • Висока селективність до рослин буряків на будь­яких фазах розвитку.
  • Можливість застосовування в період частих дощів, змитий розчин препарату продовжить діяти через ґрунт.
 
Спектр дії та Механізм дії
Спектр дії
 
Гербіцид застосовують для знищення наступних видів бур’янів: щириця звичайна, гірчак почечуйний, гірчак березковидний, паслін чорний, лобода біла, редька дика, грицики звичайні, кропива глуха, ромашка (види), зірочник середній, лутига (види), рутка лікарська, талабан польовий, фіалка, галінсога дрібноквіткова, волошка синя, жабрій ладанний, підмареник чіпкий, куряче просо, вівсюг звичайний, лисохвіст мишохвостиковий, тонконіг однорічний та інші.
 
Механізм дії
 
Діюча речовина гербіциду належить до триазинової групи. Препарат поглинається як через кореневу систему, так і через листя бур’янів. Після абсорбції коренями метамітрон дуже швидко переміщується до листкового апарату рослини, де блокує процес фотосинтезу. 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Післясходово гербіцид застосовують після проростання бур’янів (фаза сім’ядолей широколистих і 1­-й листок у злакових), але не чекаючи їх масової появи. Найвищого ефекту можна досягти при триразовому внесенні гербіциду Гладіатор (2 л/га). Поєднання метамітрону Гладіатор (1,2 л/га) і етофумезату Арена (0,6-­0,8 л/га) дозволить підвищити рівень ефективності і розширити спектр дії препарату, зокрема посилити контроль таких бур’янів, як підмаренник чіпкий, волошка синя, гірчак жорсткий, та найбільш шкідливих однорічних злаків – просо куряче, мишій сизий, мишій зелений та інші. Препарату властива висока селективність при застосуванні на посівах буряків. Тільки за несприятливих умов (заморозки, спека, шкідники) при післясходовому внесенні можливе тимчасове погіршення стійкості рослин цукрових буряків до гербіциду. При інтенсивній сонячній радіації і денних температурах вище +25 °С обробку слід перенести на більш прохолодні вечірні години або на ранок. Забороняється застосування гербіциду на кислих ґрунтах з pH < 5. Гладіатор можна вносити в суміші з іншими гербіцидами. До бакових сумішей не рекомендується додавати інсектициди та рідкі добрива.
 
Норма витрати робочої рідини 200­-300 л/га.