« »
АНТИЗЛАК

Ціна: 644 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АНТИЗЛАК
Артикул: 0017
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Антизлак завдяки системній дії сприяє швидкому знищенню злакових бур’янів та їх кореневої системи. Завдяки унікальній діючій речовині він не має обмежень при використанні у сівозміні. Маючи період напіврозпаду 1­-3 дні, виключає потрапляння клетодиму у ґрунтові води. Гербіцид стійкий до змивання дощем за годину після застосування. Добре комбінується з гербіцидами проти дводольних бур’янів.
Діюча речовина: Клетодим, 240 г/л
Призначення: Селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів
Тара: 1 л
Культура: буряки цукрові; буряки кормові; буряки столові (крім реалізації у фазі пучкової стиглості); льон-довгунець; цибуля (крім цибулі «на перо»); горох; ріпак; соняшник; соя
Переваги
  • Препарат має високу гербіцидну ефективність проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів.

  • Не фітотоксичний для двосім’ядольних рослин.

  • Застосовується незалежно від фази розвитку культурних рослин.

  • Завдяки досконалій формулі активний інгредієнт надійно утримується на поверхні рослин та добре поглинається листками бур’янів.

  • Унікальна дія гербіциду Антизлак дозволяє контролювати більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів, позбавляючи посіви від них на весь вегетаційний період.

 
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Проникаючи через листя та стебла чутливих бур’янів, клетодим концентрується у точках росту, блокуючи синтез ліпідів. У толерантних культурах включається в обмін речовин та інактивується. Протягом 1-­2 днів після обробки ріст бур’янів зупиняється, а через 3-7 днів точки росту буріють і відмирають, листки набувають хлоротичного забарвлення. Повна загибель настає через 7-­12 днів. Кореневища засихають на 12-­20 день після обробки. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Антизлак необхідно використовувати тільки в суміші з ПАР Омега у співвідношенні 1:3. Це забезпечить краще прилипання клетодиму до поверхні рослини, швидке розчинення воскового шару кутикули та при скорення пересування його до точок росту. Норма витрати препарату та ефективність гербіцидної обробки залежать від видового складу бур’янів та їх вікового та фізіологічного стану. Найвищий рівень гербіцидної дії досягається при обробці однорічних злакових бур’янів у фазі 2-­5 листків з нормою витрати Антизлак (0,4­-0,5 л/га) + ПАР Омега (1,2­-1,5 л/га). Для контролю багаторічних злакових бур’янів, висотою до 10 см, препарат застосовують з нормою Антизлак (0,8 л/га) + ПАР Омега (2,4 л/га). Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі та рясне змочування рослин під час внесення препарату. Для знищення «падалиці» культурних злаків слід використовувати норми препарату, які рекомендовані для знищення багаторічних видів бур’янів. Найбільш чутливі стадії до грамініцидів у озимої пшениці – 1-­2 листки, у ячменю – до початку кущення.
 
Температурні умови застосування від +15 °С до +25 °С.
 
Норма витрати робочої рідини 200-­400 л/га.