« »
АЛЬФА-СТАР

Ціна: 1681 грн. (за 1 кг) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-СТАР
Артикул: 0015
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Альфа-­Стар забезпечує ефективний контроль більшості однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, включаючи стійкі до препаратів групи 2,4­-Д. Для максимальної ефективності гербіцид слід вносити в період активного росту бур’янів у фазі 2-­4 листків однорічних та розетки (10­-15 см) – багаторічних. Системна дія препарату дає можливість проникати через листя до коренів, знищуючи всю рослину. Найкращий період контролю осоту рожевого – у фазі розетки, а підмаренника чіпкого – до 4-­ї мутовки. Завдяки швидкому розпаду препарату у ґрунті відсутні обмеження для наступних культур у сівозміні.
Діюча речовина: Трибенурон­метил, 750 г/кг
Призначення: Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів
Тара: 0,5 кг
Культура: пшениця озима; ячмінь озимий; жито озиме; пшениця яра; ячмінь ярий
Переваги
  • Широкий спектр контрольованих бур’янів, особливо таких, як осот, підмаренник чіпкий та ін.
  • Низька норма внесення – 15-­25 г/га, забезпечує зручність та простоту у використанні.
  • Розтягнуті строки застосування: від появи 2 листків до появи прапорцевого листка.
  • Початок дії на бур’яни вже через 2-­3 години після внесення.
  • Сумісний з більшістю пестицидів.
  • Не має обмежень у сівозміні
  • Ефективно працює починаючи з температури повітря +5 °С.
  • Діюча речовина очищена від домішок та проходить неодноразовий контроль перед формуляцією
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Трибенурон-­метил зупиняє поділ клітин чутливих бур’янів, у результаті чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробки. Видимі симптоми з’являються через 5­-8 днів, а загибель бур’янів настає через 10­-25 днів. Менш чутливі бур’яни та ті, що перебувають на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але їх ріст припиняється і вони більше не конкурують з культурою за споживання поживних речовин і води. Тепла погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ. В разі густого стояння культури або дуже сильного засмічення слід використовувати максимальний об’єм робочої рідини. Для розширення спектру контрольованих двосім’ядольних бур’янів можливе застосування бакових сумішей: Альфа­-Стар (10­-15 г/га) + Альфа­-Дикамба (0,15-0,2 л/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); Альфа­-Стар (10­-15 г/га) + Альфа-­Ефір (0,3-­0,4 л/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); Альфа-­Стар (15-­20 г/га) + Хаммер (15-20 г/га) + ПАР Альфалип Екстра (0,2 л/га). При застосуванні з іншими препаратами чи поверхнево­активними речовинами спочатку у бак обприскувача засипають Альфа­Стар, а потім додають всі інші продукти. Робочий розчин необхідно використати впродовж 24 годин. Застосовувати у суху погоду. Дощ протягом 3 годин після обприскування може знизити ефективність препарату. Не допускайте знесення робочого розчину на сусідні культури, чутливі до гербіциду.
 
Норма витрати робочої рідини 200-­300 л/га.