« »
АЛЬФА-ПРОМЕТРИН

Ціна: 146 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-ПРОМЕТРИН
Артикул: 0014
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Альфа-­Прометрин вирізняється високою селективністю, сумісний з протизлаковими ґрунтовими гербіцидами (потрібно перевірити на сумісність). Діюча речовина повністю розкладається в ґрунті до кінця вегетації. Застосування Альфа­Прометрину виключає конкуренцію з боку бур’янів у ранній, найбільш критичний момент для культури. Знищує проростаючі бур’яни в досходовий період або впродовж 5­-7 днів за післясходового застосування.
Діюча речовина: Прометрин, 500 г/л
Призначення: Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів
Тара: 10 л
Культура: Соняшник; горох на зерно; соя; нут; вика; чина; часник; морква; коріандр; картопля; квасоля; кмин; кріп; петрушка
Переваги
  • Ефективно контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур’янів.
  • Не впливає на наступні культури в сівозміні.
  • Тривалий період захисної дії – 6­-8 тижнів (залежно від погодних умов).
  • Гнучкий у строках внесення, застосовується як до посіву, так і після нього.
  • Не фітотоксичний для культури при дотриманні регламентів застосування.
  • Можливе застосування без загортання завдяки низькій леткості.
  • Застосовується в бакових сумішах з іншими ґрунтовими гербіцидами.
 
Спектр дії та Механізм дії
Спектр дії
Чутливі: вероніка персидська, галінсога, геліотроп, гірчак (види), дворядник стінний, буркун (види), дурман звичайний, нетреба (види), зірочник середній, конюшина повзуча, жовтозілля звичайне, тонконіг однорічний, курячі очка, грицики звичайні, переліска однорічна, просо (види), росичка (види), шпергель звичайний, фізаліс (види), череда (види), щириця (види), льонок малий, королиця посівна, герань розсічна, кропива жалка, пальчатка криваво­червона, елевзина індійська, лептохлоа різноманітна, канареєчник канарський. помірно чутливі: гірчиця польова, 
редька дика, осот городній (з насіння), лобода біла, ромашка (види), осот рожевий (з насіння), портулак городній. Стійки: паслін чорний, калачики, спориш звичайний.
Механізм дії
Альфа-Прометрин – гербіцид вибіркової дії. Препарат поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які зійшли, діє через листя. Діюча речовина блокує процес фотосинтезу в рослинах бур’янів. 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Альфа-Прометрин застосовується в основному до або після посіву – до сходів культури. Норма витрати препарату залежить від механічного складу ґрунту та його потенційної засміченості. На легких ґрунтах застосовуються низькі норми, на важких (високогумусних) збільшується норма витрати до максимальної. Після застосування препарату не проводьте міжрядних культивацій, оскільки це знизить його гербіцидну дію. В посушливих умовах рекомендується загортання на глибину 2-­3 см. При досходовому застосуванні ґрунт має бути добре підготовленим і зволоженим. Для розширення спектру дії і здешевлення вартості обробки посівів соняшнику рекомендується застосовувати у бакових сумішах: Еталон (1,5-­2,2 л/га) + Альфа-­Прометрин (2,0 л/га); в умовах прохолодної весни – Альфа-­Гетьман (2,0 л/га) + Альфа­-Прометрин (2,0 л/га). Обробку гербіцидом слід проводити в ранкові або вечірні години за температури повітря від +15 °C до +25 °С.
 
Норма витрати робочої рідини 200­-400 л/га.