« »
АЛЬФА-НУФУРОН

Ціна: 1870 грн. (за 1 кг) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-НУФУРОН
Артикул: 0011
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Зупинка росту та розвитку чутливих рослин відбувається вже через 4­-6 годин після застосування препарату. Видимі симптоми гербіцидної дії з’являються через 4­-7 днів, а повна загибель спостерігається через 14­-28 днів, в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, погодних умов тощо.
Діюча речовина: Нікосульфурон, 750 г/кг
Призначення: Післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних, багаторічних злакових та деяких однорічних дводольних бур’янів
Тара: 0,5 кг
Культура: кукурудза;
Переваги
  • Широкий спектр дії – ефективний проти злакових і деяких дводольних бур’янів, включаючи злісні багаторічні злаки, проростаючі як з насіння, так і з кореневищ (гумай, пирій).
  • Висока системність дозволяє знищувати кореневу систему пирія повзучого, що виключає необхідність боротьби з ним наступного року.
  • Подовжений термін застосування (фаза від 4 до 10 листків культури включно).
  • Не фітотоксичний для культури при дотриманні регламентів застосування.
  • Низька норма внесення забезпечує зручність та простоту у використанні.
 
Спектр дії та Механізм дії

Спектр дії

Плоскуха, мишій (види), пальчатка (види), вівсюг, пажитниця багатоквіткова, просо (види), сить (види), сорго алепське, пирій повзучий, гумай, гірчаки (види), гірчиця польова, зірочник середній, м’ята польова, портулак городній, ромашка (види), редька дика, суріпиця звичайна, щириця (види). 

Механізм дії

Альфа-­Нуфурон поглинається листям та стеблами бур’янів і переміщується до меристемних тканин. Діюча речовина припиняє ділення клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацетолактатсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: температура від +15 °С до +25 °С та перебування бур’янів та культури у стані активного росту. Максимальна ефективність досягається при обробці однорічних дводольних бур’янів у фазі 2-­4 листків, однорічних злакових – 3­-5 листків та висоті багаторічних злакових бур’янів 10­-20 см. Протягом 7-­10 днів після обробки не проводити міжрядний обробіток ґрунту.
Гербіцид сумісний з більшістю пестицидів, за винятком фосфорорганічних інсектицидів, гербіцидів з діючою речовиною бентазон та 2,4-­Д. Перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування, а також запевнитися, що строки застосування препаратів-­компонентів співпадають.
Діюча речовина нікосульфурон швидко деградує у вологих і мікробіологічно активних ґрунтах, що мають кислу реакцію (pH < 7). При необхідності, пересівання кукурудзи, обробленої гербіцидом Альфа-­Нуфурон, може бути проведене у весняний період – лише кукурудзою або після оранки – соєю, в осінній період – озимою пшеницею або ячменем. Наступного року після застосування гербіциду можна висівати будь-­яку культуру. Існує вірогідність пошкодження подальшої культури сівозміни на ґрунтах з лужною реакцією (pH > 8) у тому випадку, коли в період після застосування препарату і до посіву подальшої культури переважали посушливі умови. У такому разі звертайте особливу увагу на стійкість культур сівозміни до нікосульфурону, яка підвищується в наступній послідовності: цукровий буряк > томати > гречка > льон­довгунець > пшениця > ячмінь > ріпак > овес > соя > кукурудза. Найбільш чутливими культурами до гербіциду є цукровий буряк, томати та картопля. Для розширення спектру контрольованих двосім’ядольних бур’янів на посівах кукурудзи можливе застосування у фазу 3-5 листків культури бакової суміші: Альфа-­Нуфурон (50-­70 г/га) + Альфа-­Дикамба (0,3­-0,5 л/га) + ПАР Бустер (50мл/100 л води); при сильному засміченні лободою білою: Альфа-­Нуфурон (50­-70 г/га) + Альфа-­Маїс (10 г/га) + ПАР Бустер (50мл/100 л води).
 
Норма витрати робочої рідини 200-­300 л/га.