« »
АЛЬФА-ЕФІР

Ціна: 241 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-ЕФІР
Артикул: 0010
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються вже через декілька годин після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 4­15 днів в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів, густоти стояння культури, погодних умов. Спектр дії: високочутливі – всі бур’яни родини хрестоцвітих, падалиця ріпаку, щириця, лобода біла, мак­самосійка, амброзія, падалиця соняшнику стійкого до трибенурон­метилу, канатник, лобода розкидиста; чутливі – осот рожевий, осот жовтий, берізка польова.
Діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір 2,4­дихлорфеноксиоцтової кислоти, 850 г/л (у кислотному еквіваленті – 564 г/л)
Призначення: Післясходовий системний гербіцид проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів на посівах зернових колосових культур та кукурудзи
Тара: 20 л
Культура: пшениця озима; пшениця яра; ячмінь ярий; ячмінь озимий; кукурудза; овес; тритикале озиме; тритикале яре
Переваги
  • Покращена формуляція 2,4­-Д у вигляді ефіру.
  • Швидке проникнення в рослини бур’яну.
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей.
  • Попереджує виникнення резистентності до препаратів з групи сульфонілсечовин.
 
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Ефір швидко поглинається листям та переміщується до меристемних тканин (точок росту) всієї рослини, а також до нових органів, що утворюються. Діюча речовина препарату порушує процес метаболізму азоту та синтез ферментів. В оброблених рослинах відбувається перенасичення синтетичними гормонами, що сприяє нерівномірному росту клітин та наступної загибелі бур’янів. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 ˚С. Запобігайте застосуванню препарату одразу ж після заморозку або в очікуванні заморозку в ніч після обробітку. Обприскування проводити в момент активного росту бур’янів у фазу 2-­10 лист
ків у однорічних та 10-­15 см (розетка) у багаторічних дводольних бур’янів.
Не застосовувати препарат на посівах, що знаходяться у стресовому стані (наприклад, під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, при пошкодженні приморозками, шкідниками, хворобами). Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Альфа­-Ефір має добру фізичну сумісність з основними гербіцидами, що застосовуються на зернових проти широколистих бур’янів. Препарат також можна змішувати з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину з суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність в малій ємкості.
Для розширення спектру контрольованих бур’янів можливе застосування бакових сумішей на посівах: кукурудзи – Альфа­-Ефір (0,25-­0,3 л/га) + Хаммер (10­-15 г/га) + ПАР Альфалип Екстра; Альфа-­Ефір (0,4-­0,5 л/га) + Альфа­-Маїс (10 г/га) + Альфалип (0,1 л/100 л води); Альфа-­Ефір (0,3-­0,5 л/га) + Рамзес (40-­50 г/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); озимої пшениці – Альфа-­Ефір (0,25-­0,3 л/га) + Хаммер (10-­15 г/га) + ПАР Альфалип Екстра; Альфа-­Ефір (0,3-0,4 л/га) + Альфа­-Стар (10­-15 г/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); зачистки полів від багаторічників – Альфа-­Ефір (0,2 л/га) + Отаман (3-­4 л/га), Альфа-­Ефір (0,2 л/га) + Отаман Екстра (2­-3 л/га).
Норма витрати робочої рідини 200-­400 л/га.