« »
АЛЬФА-ДИКАМБА

Ціна: 546 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-ДИКАМБА
Артикул: 0009
Виробник ALFA SMART AGRO
Діюча речовина: Дикамба, 480 г/л
Призначення: Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і деяких багаторічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4­Д та МЦПА, бур’янів
Тара: 5 л
Культура: озима пшениця; кукурудза; яра пшениця; жито; овес; ячмінь
Переваги
  • Альфа-­Дикамба – класичний гербіцид для захисту зернових, який очищує поле від одно­ та багаторічних коренепаросткових бур’янів під наступні культури в сівозміні.
  • Оптимальний партнер для бакових сумішей для препаратів груп: 2,4­-Д, сульфонілсечовини, триазини, гліфосати, оскільки запобігає виникненню резистентності й підсилює дію завдяки яскраво вираженому синергізму.
  • Має широкий діапазон дії: знищує понад 200 видів бур’янів, у тому числі берізку польову, види осоту, латуки тощо.
  • Проникає в рослину як через її зелені частини, так і через кореневу систему.
  • Альфа-­Дикамба не справляє післядії на наступні культури в сівозміні.
  • При застосуванні в бакових сумішах з гербіцидами групи сульфонілсечовини (у напівдозах) зменшує їх вплив майже до мінімуму, не знижуючи ефективності.
  • Повністю розкладається в ґрунті протягом періоду вегетації.
 
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Альфа-­Дикамба – гербіцид з яскраво вираженою системною дією. Діє як інгібітор росту, впливаючи на процеси фотосинтезу й поділ клітин у меристемі бур’янів. Препарат проникає в рослини як через листя, так і через кореневу систему бур’янів, повністю знищуючи листковий апарат і коріння бур’янів. Дія починається з моменту контакту з препаратом. Візуально вплив гербіциду проявляється через 2-­3 години після застосування (залежно від погодних умов, фази розвитку, виду бур’янів та норми витрати препарату).

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
Обприскування посівів зернових колосових (озима та яра пшениці, ячмінь, жито, овес) навесні у фазі початку кущіння культури (від 3-­5 листків) до виходу в трубку, у ранні фази росту однорічних бур’янів (2­-5 листків) і у фазі розетки (діаметром до 5 см) багаторічних бур’янів (до 15 см заввишки).
Обприскування посівів кукурудзи (як самостійно, так і в суміші) у фазі 3-5 листків та 15 см висоти у багаторічних бур’янів. На просі застосовують як самостійно, так і в поєднанні з препаратами групи 2,4-­Д і МЦПА у фазі кущіння культури й 2-­6 листків в однорічних і до 15 см висоти – багаторічних бур’янів.
Застосування бакових сумішей слід уточнювати з регламентом застосування, розробленим фірмою-­виробником, по кожній конкретній культурі: озима пшениця – Альфа­-Дикамба (0,15­-0,2 л/га) + Альфа-­Стар (10­15 г/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); кукурудза – Альфа-­Дикамба (0,3-­0,5 л/га) + Рамзес (40-­50 г/га) + ПАР Альфалип (0,1 л/100 л води); для зачистки полів від багаторічників – Альфа-­Дикамба (0,2 л/га) + Отаман (3­-4 л/га), Альфа-­Дикамба (0,2 л/га) + Отаман Екстра (2­-3 л/га). Препарат Альфа-Дикамба не впливає на наступні культурні рослини, він повністю розкладається протягом вегетації.
 
Температурні умови застосування
Ефективно діє в температурному діапазоні від +10 °С до +27 °С, але оптимальна температура для обробки від +15 °С до +20 °С. Прохолодна погода уповільнює видиму дію препарату.
 
Норма витрати робочої рідини 200-­300 л/га.