« »
АЛЬФА-БЕНТАЗОН

Ціна: 322 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФА-БЕНТАЗОН
Артикул: 0006
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Альфа­Бентазон використовується для пригнічення та знищення широкого спектру двосім’ядольних бур’янів та рослин родини осокових (сить, очерет). Спектр дії: чутливі – амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, гречка польова, гречка татарська, дурман звичайний, нетреба звичайна, паслін чорний, підмаренник чіпкий, полин звичайний, портулак городній, редька дика, роман, ромашка (види), смикавець (види), щириця (види), грицики звичайні, волошка синя, гірчаки березковидний і почечуйний, зірочник середній, канатник Теофраста, види лободи; помірно чутливі – жабрій звичайний, кропива (види), фіалка польова, види вероніки, гірчак звичайний (спориш).
Діюча речовина: Бентазон, 480 г/л
Призначення: Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів
Тара: 20 л
Культура: соя; рис; зернові з підсівом конюшини; зернові з підсівом люцерни; горох; льон-довгунець; просо; кукурудза
Переваги

Відрізняється високою селективністю.

Не має обмежень у сівозміні.

Надійно контролює не лише широколисті, а й осокові бур’яни (сить, очерет).

Зручний у використанні

Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії бентазону початково оснований на незворотному процесі блокування фотосинтетичного транспорту електронів. Як наслідок цієї реакції – переривається асиміляція СО2, і рослина після короткої зупинки у розвитку гине. Поглинається як листям, так і кореневою системою рослин. Після поглинання діюча речовина рухається по рослині через міжклітинники та провідні пучки. Сила та напрямок транспортування залежать від ступеня поглинання, місця нанесення, виду рослин, стадії розвитку та умов навколишнього середовища. Діюча речовина рухається переважно акропетально (від основи до верхівки). Сприятливі для росту рослин погодні умови ведуть до посилення поглинання діючої речовини і покращують її дію. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Ефективність гербіцидної обробки залежить від якісного внесення препарату. Соя обробляється одноразово у фазі 1-­3 справжніх листків культури. При цьому максимальна норма витрати в посівах сої використовується у разі проростання бур’янів (від фази 4 листків (для однорічних), до фази стеблування (для багаторічних)).

Альфа-­Бентазон можна використовувати в сумішах з іншими препаратами (гербіциди, фунгіциди, добрива для позакореневого підживлення, регулятори росту). Гербіцид не рекомендується застосовувати в баковій суміші з противозлаковими препаратами на основі діючої речовини клетодим. Для розширення спектру дії на посівах сої можливе використання бакової суміші – Альфа-­Бентазон, 2 л/га + Альфа-­Маїс, 6 г/га.

Температурні умови застосування від +15 °С до +25 °С.
 
Норма витрати  робочої рідини 200-­400 л/га.