« »
РоуБек

Ціна: 444 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: РоуБек
Артикул: 2044
Виробник Sumi Agro
Діюча речовина: комбінація парафінових вуглеводнів, неіонних сурфактантів, спеціальних олій та полімерних прилипачів
Призначення: Ад'ювант для ґрунтових гербіцидів, що застосовуються на чутливих культурах.
Тара: 3 л
Застосування

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ: 
РоуБек може застосовуватися на всіх сільськогосподарських культурах одразу після посіву або на ранніх етапах росту (але до появи бур’янів), спільно із гербіцидами, що мають ґрунтову дію на бур’яни. Препарат може бути застосованим на всіх типах ґрунтів, за винятком піщаних (піски та супіски). Найкращі результати від застосування РоуБек досягаються на якісно підготовлених ґрунтах за умови достатньої вологості. В умовах засухи застосування препарату не рекомендується. 

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:

РоуБек може бути застосований на озимих зернових та ріпаку, кукурудзі, соняшнику, сої, цукрових буряках та картоплі. Препарат може використовуватись з різними діючими речовинами, наприклад: метрибузин, кломазон, пендиметалін, прометрин, квінмерак, ацетохлор, імазамокс, діфлуфенікан, флуфенацет, лінурон, просульфокарб та інш.

Норма внесення: 0,2 - 0,4 л/га, в залежності від умов зволоження та не залежить від норми витрати робочого розчину.

Переваги

-  покращує рівномірність покриття оброблюваної поверхні;
-  зменшення кількості дрібних крапель та їх знесення;
-  покращення адсорбції гербіцидів у верхніх шарах грунту;
-  підвищення ефективності та розширення спектру дії гербіцидів;
-  подовження періоду захисної дії;
-  зменшення фітотоксичності гербіцидів;
-  не впливає на розклад гербіцидів та накопичення їх залишків в урожаї.

Спектр дії та Механізм дії

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
1. Робочий розчин гербіциду та РоуБек, проходячи крізь форсунки обприскувача, утворює менше дрібних крапель (2. РоуБек покращує адсорбцію гербіцидів глинистою фракцією грунту. Гербіциди рівномірно закріплюються в верхньому шарі грунту (5 см) та не вимиваються в нижні горизонти після сильних опадів.
3. За рахунок концентрації робочого розчину у верхніх шарах грунту, посилюється дія гербіцидів на бур’яни та зменшується їх фітотоксичність на культурні рослини, так як більшість бур’янів проростає із шару грунту 5-10 см і стикається із підвищеною концентрацією гербіциду, а коренева система культурних рослин (що зазвичай розміщується нижче) не зазнає негативної дії гербіцидів.
4. Багаторічні дослідження в Англії та Європейських країнах свідчать про те, що РоуБек не має негативного впливу на природну деградацію гербіцидів в ґрунті, та не впливає на посилення післядії гербіцидів чи накопичення їх залишків в урожаї.