« »
АгроПАВ

Ціна: 129 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АгроПАВ
Артикул: 0098
Виробник Агрорхімічні Технології
Властивості:
Діюча речовина: гетерополімерні ПАР
Призначення: Екологічно чистий, безпечний для навколишнього середовища і людини допоміжний засіб, що застосовується разом із робочим розчином хімічних засобів захисту рослин для кращого проникнення і засвоюваності пестицидів рослиною, а також для запобігання змиву дощем.
Тара: 5 л
Культура:
Переваги
  • Екологічно чистий, безпечний для навколишнього середовища і людини засіб;
  • Ефективно діє без руйнування захисного воскового шару, що істотно знижує хімічне навантаження (стрес) на культурну рослину;
  • Зменшує поверхневий натяг нанесеного розчину, забезпечуючи утворення однорідної плівки на поверхні листя. Використання АгроПАВ сприяє кращому прилипанню пестициду і його поступовому повному поглинанню рослиною.
  • Істотно підвищує ефективність дії пестициду. Особливе значення це має у посушливі й холодні періоди, коли сповільнюється ріст бур’янів і погіршується їх змочування робочою рідиною;
  • Стабільний у широкому діапазоні температур, рН та концентрацій різних солей, дії тиску і мікробної деструкції.
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
АгроПАВ призначений для покращення експлуатаційних параметрів хімічних і біологічних засобів захисту рослин. Покращує адгезивність препаративних форм пестицидів, підсилює здатність робочого розчину утримуватися на поверхні рослин протягом тривалого часу і значно зменшує норми витрати пестицидів.
У водних розчинах препарат являє собою біоколоїд, який має виключно реологічні властивості. АгроПАВ є екологічно чистим, добре змішується з пестицидами, регуляторами росту, біопрепаратами.
На відміну від відомих ПАР на основі фенольних сполук, які роз’їдають захисний шар воску на листовій поверхні культурних рослин, істотно збільшуючи ризик виникнення захворювань, АгроПАВ діє, не руйнуючи захисні механізми рослин.
Препарат забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину по всій поверхні листка, створює на його поверхні мікроскопічну плівку, здатну тривалий час утримувати діючу речовину пестициду і забезпечити поступове повне його проникнення в рослину. За рахунок гетерополісахароїдної складової АгроПАВ сприяє кращому проникненню пестицидів у рослину. Таким чином, препарат значно зменшує хімічне навантаження (стрес) на культурну рослину у порівнянні з ПАР на основі фенольних сполук, при цьому маючи значно вищу ефективність.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Рекомендації із застосування препарату
 
АгроПАВ застосовується в дозі 0,1% (100 мл/100 л води) при нормі витрати робочої рідини від 200 до 300 л/га. При обробках із меншим об’ємом слід використовувати не менше 150 мл препарату АгроПАВ на гектар.
 
Порядок приготування робочого розчину препарату
 
Бак наполовину заповнюють водою і, ввімкнувши мішалку, додають пестициди. Потім мішалку зупиняють і додають АгроПАВ, після чого додають воду в бак, знову ввімкнувши мішалку.