« »
БУСТЕР

Ціна: 370 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: БУСТЕР
Артикул: 0057
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Сумісний в бакових сумішах з більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів необхідно провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використати відразу після приготування. Стабільний у широкому спектрі температур та рH середовищ. Застосовується з гербіцидами Альфа-­Нуфурон, Рамзес, Клінч Форте, Альфа-­Маїс, Альфа-­Стар, Альфа­-Стар-­Дуо, Триатлон, Хаммер, Містард, Клінч Макс.
Діюча речовина: Нонилфенол-пропіловий ефір, 980 г/л
Призначення: Поверхнево-­активна речовна (ПАР) для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів гербіцидів
Тара: 5 л
Культура:
Переваги
  • Покращення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні.
  • Підвищення ступеню проникнення діючих речовин гербіцидів.
  • Досягнення більш високої ефективності гербіцидів при контролі бур’янів, листя яких вкриті воском або густо опушені.
  • Збільшення стійкості препаратів до змиваня дощем, дії роси та ультрафіолетових променів.
  • Відсутність фітотоксичністі для сільскогосподарських культур.
  • Сумісність в бакових сумішах з більшістю гербіцидів.
  • Забезпечення високої стабільності робочого розчину гербіцидів.
  • Стабільність у широкому спектрі температур та рH середовищ.
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

ПАР Бустер знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, в наслідок чого краплі робочого розчину менше скочуються з листя бур’янів, добре на них утримуються і краще розтікаються по їх поверхні. Загальна площа покриття листя робочим розчином гербіциду зростає. ПАР Бустер підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя (допомагає діючій речовині гербіциду набагато швидше долати бар’єр у вигляді епікутікулярних волосків або надмірного опушення на поверхні листя).

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Для приготування робочого розчину необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі змішування залити в заповнений на 1/3 бак обприскувача. Через 15 хвилин додати ПАР Бустер та долити водою до повного об’єму бака. Особливо рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньочутливі бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.
 
Норма витрати робочої рідини
 
ПАР Бустер застосовується в нормі 50 мл на 100 л води за норми витрати робочої рідини 200-­300 л/га. При обробітку з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 100 мл ПАР Бустер на 1 га. В посушливих та жарких умовах рекомендується збільшити норму ПАР Бустер до 150 мл/га та збільшити норму виливу робочого розчину.