« »
АЛЬФАЛИП ЕКСТРА

Ціна: 84 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФАЛИП ЕКСТРА
Артикул: 0056
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Сумісний в бакових сумішах з більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів необхідно провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використати відразу після приготування. Стабільний у широкому спектрі температур та рН середовищ.
Діюча речовина: Етоксилат нонилфенол (вдосконалена формула)
Призначення: Поверхнево­активна речовина (ПАР) для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів, що підвищує ефективність засобів захисту рослин
Тара: 5 л
Культура:
Переваги
  • Покращення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні.
  • Підвищення ефективності дії фунгіцидів, інсектицидів та гербіцидів.
  • Збільшення проникаючої здатності пестицидів, особливо тих, препаративна форма яких суха (порошки, гранули, таблетки).
  • Підвищення стійкості препаратів до змивання дощем, сильною росою та ультрафіолетових променів.
  • Відсутність фітотоксичності для культури при дотриманні регламентів застосування.
  • Сумісність з більшістю пестицидів.
  • Стабільність у широкому діапазоні температур та рН сере довищ.
  • Безпечність для навколишнього середовища.
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Альфалип Екстра – це нова вдосконалена формула етоксилату нонилфенолу, що належить до групи неіонних поверхнево активних речовин. Прилипач забезпечує зменшення водовідштовхуючих властивостей поверхні бур’янів, покривів комах-­фітофагів та грибів-­патогенів, що підвищує контакт засобів захисту рослин з шкідливими об’єктами. Покращення змочування надземних частин рослин (особливо тих, які мають потужний восковий наліт чи надмірне опушення) і посилення утримання робочого розчину пестицидів сприяє швидшому і повнішому проникненню діючих речовин. Це прискорює дію гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, забезпечує їх високу ефективність та надійність. Особливо великого значення ПАР має під час сухої або холодної погоди, коли уповільнюється ріст бур’янів, активність шкідників, патогенів та погіршується проникнення діючих речовин препаратів. Використання Альфалип Екстра забезпечує стійкість до змивання опадами, сильною росою та зменшення втрат внаслідок випаровування і розкладу від фотодеградації. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Для приготування робочого розчину необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі змішування залити в заповнений на 1/3 бак обприскувача. Через 15 хвилин додати ПАР Альфалип Екстра та долити водою до повного об’єму бака. Особливо рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньочутливі бур’яни до застосованого гербіциду і бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.
 
Норма витрати робочої рідини
 
ПАР Альфалип Екстра застосовується в концентрації 0,1% (100 мл на 100 л води) за норми витрати робочої рідини 200-­300 л/га. При обробітці з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 200 мл ПАР Альфалип Екстра на 1 га.