« »
АЛЬФАЛИП

Ціна: 78 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АЛЬФАЛИП
Артикул: 0055
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: ПАР Альфалип сумісний з більшістю препаратів, проте перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Бакову суміш слід використовувати відразу після приготування. Жорсткість води не впливає на ефективність прилипача.
Діюча речовина: Етоксилат нонилфенол
Призначення: Поверхнево­активна речовина (ПАР) для застосування разом з робочою рідиною гербіцидів Альфа-­Стар, Альфа-­Маїс, Альфа-­Стар-­Дуо, Альфа­-Нуфурон, Рамзес, Отаман, Хаммер, Триатлон, Містард
Тара: 5 л
Переваги
  • Покращення рівномірності покриття робочою рідиною листкової поверхні при обприскуванні.
  • Збільшення проникаючої здатності пестицидів.
  • Стійкість до дощу, сильної роси та ультрафіолетових променів.
  • Підвищення ефективності дії засобів захисту рослин.
  • Зменшення пестицидного навантаження. 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії
 
ПАР Альфалип покращує змочування наземних частин рослин та підсилює прилипання робочого розчину препаратів, 
що сприяє швидкому та більш повному проникненню діючих речовин пестицидів в рослину. Це прискорює дію гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів, забезпечує їх високу ефективність. Особливо велике значення це має під час сухої або холодної погоди, коли уповільнюється ріст бур’янів і погіршується їх змочування робочим розчином. Крім того, використання поверхнево-­активних речовин забезпечує відмінну стійкість до змивання дощем, сильною росою та ультрафіолетових променів, що подовжує тривалість захисної дії препаратів. 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Загальні рекомендації

Для приготування робочого розчину необхідну кількість пестициду при ввімкненому режимі розмішування залити в заповнений на 1/3 бак обприскувача. Через 15 хвилин додати ПАР Альфалип та долити водою до повного об’єму бака. Особливо рекомендується для застосування з гербіцидами в посушливих умовах, коли на полі є лише середньочутливі бур’яни до застосованого гербіциду і бур’яни, що перебувають у перерослому або стресовому стані.

Норма витрати робочої рідини

Альфалип застосовується у концентрації 0,1% (100 мл/100 л води) за норми витрати робочої рідини 200­-300 л/га. При обробітку з меншим об’ємом потрібно використовувати не менше 200 мл ПАР Альфалип на гектар.