« »
ІКАРУС

Ціна: 565 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ІКАРУС
Артикул: 2023
Виробник Sumi Agro
Діюча речовина: тебуконазол (250 г/л)
Призначення: Ретардант на посівах ріпаку та фунгіцид для захисту польових та
садових культур від комплексу хвороб
Тара: 5 л
Культура: Пшениця озима; ріпак озимий; ріпак ярий; яблуня; виноградники
Спосіб застосування і норми витрат

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Для приготування робочого розчину, необхідну кількість препарату при працюючій мішалці додають безпосередньо в заповнений до половини водою бак оприскувача. Потім заповнюють бак водою до кінця.

Культура  Шкідливий об`єкт Норма витрати, кг/га  Спосіб, час обробок Максимальна кратність обробок Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)
Пшениця озима Іржа 0,5 Обприскування у період вегетації при появі перших ознак захворювання 30
Пшениця озима Борошниста роса, септоріоз,
піренофороз 
1,0  Обприскування у період вегетації при появі перших ознак захворювання 30
Ріпак озимий та ярий  Альтернаріоз, циліндроспорiоз  1,0  Обприскування у період вегетації  50
Ріпак озимий  Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов 0,5 - 0,75  Обприскування восени у фазі 4 - 5 листків культури  50
Яблуня  Парша
Борошниста роса
0,5 – 0,6
0,6 
Обприскування у період вегетації  25
Виноградники  Оїдіум, сіра гниль   0,4 - 0,6 Обприскування у період вегетації  35

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Обприскування проводять при швидкості вітру не більш 5 м/с, не припускаючи зносу аерозолю на сусідні культури. Період захисної дії препарату залежить від ступеня ураження культур, виду хвороби та кліматичних умов. Зазвичай, тривалість захисної дії препарату складає 3 тижні. 

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ:

Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосуванні на зернових культурах та ріпаку – 300 л/га, для застосуванні на яблуні – 1000 л/га.

Переваги
  • справляє лікувальну і профілактичну дії;
  • подовжений період дії (3 - 5 тижнів);
  • ретардант у посівах ріпаку, що дає можливість, одночасно призупинити розвиток ріпаку в осінній період та захистити ріпак від комплексу хвороб;
  • містить діючу речовину тебуконазол, яка ефективна у низьких дозах;
  • діє системно, активно переміщується у рослині, та захищає від збудників небезпечних хвороб (більше ніж 20 хвороб), які пошкоджують посіви пшениці, ячміня, яблуні та ріпаку;
  • при використанні Ікарус 250, ЕВ в осінній період проти переростання рослин ріпаку (в якості ретарданту), в наступне застосування весною проти хвороб, дозу можна дещо зменшувати;
  • визначений науковими дослідженнями як один із найбільш ефективних препаратів по широті спектра фунгіцидної дії проти багаточисельних хвороб.
Спектр дії та Механізм дії

МЕХАНІЗ ТА СПЕКТР ДІЇ:

Ікарус 250, ЕВ – системний фунгіцид, дія якого відбувається за рахунок порушення біосинтезу попередників ергостеролу – речовини необхідної для формування клітинних мембран у грибів патогенів. Ікарус 250, ЕВ швидко абсорбується вегетативною частиною рослин листям та стеблами, та транслокується знизу вверх по рослині, захищаючи приріст.
Ікарус 250, ЕВ призначений для боротьби з іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими плямистостями зернових культур шляхом обприскування, проти альтернаріозу та циліндроспорозу на ріпаку, виступає інгібітором росту листя на озимому ріпаку, а також застосовується для захисту яблуні від парші та борошнистої роси.