« »
ЛІНДЕР

Ціна: 1099 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЛІНДЕР
Артикул: 3055
Виробник ADAMA
Діюча речовина: фенпропідин, 750 г/л
Призначення: Високоефективний фунгіцид для контролю борошнистої роси.
Тара: 5 л
Культура: пшениця озима; ячмінь ярий
Переваги
  •  Найкращий «стоп-ефект» та лікувальна дія проти борошнистої роси.   
  • Ефективний засіб для профілактики резистентності. 
  • Ідеальний партнер для бакової суміші з фунгіцидом Бампер Супер™ для макси маль но повного захисту зернових культур.   
  • Висока ефективність за низьких температур (від +5°С).
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини

Препарат можна застосовувати передусім як ефективний засіб контролю борошнистої роси у максимальній дозі до 0,75 л/га відповідно до стадії розвитку хвороби. Великою перевагою цього унікального препарату є «стопефект» на борошнистій росі. Таким чином, Ліндер® не потрібно застосовувати превентивно проти хвороби, можна «почекати» перших ознак інфекції. Препарат проти борошнистої роси виявляє як превентивний, так і лікувальний ефект. Часто при слабкому перебігу інфекції достатньо використати меншу дозу (0,5 – 0,6 л/га) і таким чином зекономити необхідні витрати на захист. Відомою перевагою діючої речовини фенпропідину є її висока ефективність навіть за низьких температур.

Синергетичний ефект може бути досягнутий, якщо до препарату Ліндер® додати Бампер Супер™. Це значно розширює і доповнює ефективність суміші проти важливих листових хвороб.

На практиці успішно використовується комбінація широкого спектра дії Бампер Супер™ + Ліндер®, яка ідеально підходить для фази кущення – вихід у трубку з метою економічного та водночас ефективного пригнічення листових хвороб на пшениці. 

Норма витрати робочого розчину 200 – 400 л/га