« »
БОЛІВАР ФОРТЕ

Ціна: 1035 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: БОЛІВАР ФОРТЕ
Артикул: 0038
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Крезоксим­-метил утворює на восковому нальоті частин рослини стабільні «запаси», які дуже стійкі до змивання опадами. Безперервне вивільнення і перерозподілення діючої речовини в процесі дифузії відбувається протягом декількох днів. В результаті цього крезоксим-­метил рівномірно розподіляється, як по поверхні рослини, так і трансламінарно всередині листка, що забезпечує подовжений захист рослини. Тебуконазол проникає в рослину через асимілюючі частини і рівномірно поширюється ксилемою впродовж 1­-2 годин після застосування, що забезпечує швидку локалізацію інфекції та тривалий захист посівів. Болівар Форте® завдяки фунгіцидній дії подовжує період вегетації культури та має властивості вираженого «зеленого ефекту», що проявляється в призупинені старіння рослини за рахунок пролонгації фотосинтезу та подальшому підвищенні якісних та кількісних показників врожайності.
Діюча речовина: Тебуконазол, 240 г/л + Крезоксим-­метил, 125 г/л
Призначення: Комбінований мезо-­системний фунгіцид з двома різними механізмами дії для контролю найнебезпечніших хвороб.
Тара: 5 л
Культура: пшениця; соняшник; соя; кукурудза; ріпак; яблуня; виноград
Переваги
  • Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.
  • Широкий спектр дії – особливо важливо при змішаних інфекціях.
  • Препарат проявляє активність проти всіх фаз розвитку патогенів.
  • Продовжує період вегетації культури, що веде до підвищення врожаю ­ «зелений ефект».
  • Має профілактичну, лікувальну та антиспоруляційну дії.
  • Гнучке застосування на всіх стадіях росту культури.
  • Має тривалий період захисної дії – 3­-4 тижні (в залежності від норми, сприйнятливості сорту, інфекційного навантаження, часу застосування).
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Тебуконазол з хімічного класу триазолів блокує біосинтез ергостерину, який входить до складу клітинної мембрани гриба, що призводить до порушень в процесі поділу клітин, а згодом і до загибелі патогену. Крезоксим­-метил з класу стробілурінів порушує дихання в мітохондріях клітин збудника. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Фунгіцид захищає від хвороб як профілактично, так і за появи перших ознак. Проте, дуже важливо провести обприскування, перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат урожаю. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясного змочування рослин під час внесення препарату. Для підсилення лікувальної дії препарату можливе додавання до робочого розчину ПАР Альфалип Екстра, 0,2-­0,3 л/га. Додавання до робочого розчину ПАР не є обов’язковим, але покращує змочування робочої поверхні, чим підвищує ефективність фунгіцидної обробки.
 
Норма витрати робочої рідини
 
Польові культури – 200­-300 л/га (в залежності від фази розвитку та густоти стояння росл
н), сади – 1000 л/га, виноградники – 500­-800 л/га.