« »
АКТАРОФІТ

Ціна: 1431 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АКТАРОФІТ
Артикул: 2150
Виробник NZIM agro
Діюча речовина: комплекс природних авермектинів груп В1 і В2, що продукуються корисним грунтовим грибом Streptomyces avermitilis ( не менше 1,8 %)
Призначення: Новий біотехнологічний інсекто-акарицид контактної дії для знищення шкідників сільськогосподарських, декоративних, лісових та плодово-ягідних культур.
Тара: 1 л; 5 л; 20 л
Застосування

Особливості використання:

  • Препарат застосовується по мірі появи шкідників. Обприскування посівів або насаджень доцільно проводити в суху, ясну, безвітряну погоду за низької ймовірності опадів протягом наступних 8-10 годин. Оптимальний температурний режим внесення препарату від +15°С.
  • Не рекомендується проводити обробку під час випадання роси, а також в жарку, сонячну погоду, оскільки це знижує ефективність препарату.
  • Перед застосуванням препарату вміст потрібно ретельно збовтати!

Препарат «Актарофіт», сумісний з агрохімікатами та біопрепаратами. Проявляє синергійну дію з препаратами «Гаубсин», «Колорадоцид» та «Бактокуліцид».

Заходи безпеки при внесенні:
«Актарофіт» 3-й клас токсичності (помірно безпечна речовина). Необхідно користуватися засобами індивідуального захисту. Під час роботи не можна курити, пити, приймати їжу. Після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати рот.

Препарат помірно токсичний для бджіл, тому при обробці потрібно здійснювати ізоляцію вильоту бджіл на 1 добу, а вихід персоналу дозволяється через 2 дні. Не допускається попадання препарату у водойми.

Пусту тару не можна використовувати для інших цілей, викидати в каналізацію, річки або інші водойми.


Правила зберігання препарату:
Зберігати препарат «Актарофіт» слід у сухому прохолодному приміщенні при температурі від 0°С до +20°С, окремо від харчових продуктів і ліків в місцях, недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину не допускається
.