« »
КАНОНІР ДУО КС

Ціна: 887 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: КАНОНІР ДУО КС
Артикул: 0087
Виробник Агрорхімічні Технології
Діюча речовина: імідаклоприд, 300 г/л
+ лямбда-цигалотрин, 100 г/л
Призначення: Високоефективний контактно-системний інсектицид для боротьби із широким комплексом сисних і листогризучих шкідників, включаючи тих, що живуть приховано, з максимальною стартовою активністю і тривалим періодом захисної дії.
Тара: 500 мл
Культура: пшениця озима; зернові; інтоксикація насіння; ріпак; горох; люцерна; сорго; баштанні культури; цибуля; томати; баклажани; плодові
Переваги
  • Сумарний ефект швидкості дії («нокдаун-ефект») із захисним періодом протягом 14-25 діб;
  • Потрійна дія препарату: контактна, кишкова і системна;
  • Канонір Дуо КС ефективний для знищення шкідників, що живуть приховано, і шкідників, які харчуються на нижній стороні листя;
  • Низька норма витрати і зручна препаративна форма;
  • Надійно захищає рослини в умовах підвищених температур і тривалої інсоляції.
 
Спектр дії та Механізм дії
Механізм дії препарату
 
Імідаклоприд працює системно і трансламінарно, діє як антагоніст зв’язування постсинаптичних рецепторів у нервовій системі шкідників. Проникаючи в рослини, він розподіляється по паренхімі і переміщається по ксилемі. Лямбда-цигалотрин – інгібітор окисного фосфорилювання контактної дії. Через кілька хвилин після потрапляння препарату в організм шкідники перестають харчуватися і гинуть. Інсектицид залишається зовні на оброблюваній поверхні рослин.
 
Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації із застосування препарату
 
Для якісного внесення інсектициду Канонір Дуо КС спочатку необхідно приготувати маточний розчин. Розрахункову дозу препарату (на одну заправку обприскувача) необхідно змішати з водою в окремій ємності до отримання однорідної суспензії. При цьому не слід перевищувати концентрацію 1:5 (20-відсотковий розчин). Витрата робочого розчину при обробці по сходах – 100-200 л/га, в інших випадках – 200-400 л/га. При використанні інсектициду Канонір Дуо КС у нестійких погодних умовах, а також для знищення хлібних жуків і шкідників, що живуть приховано, необхідно використовувати норму витрати препарату – 0,10-0,15 л/га. Оптимальна температура повітря для обробки – від +10 °С до +25 °С.
 
Увага! Інсектицид Канонір Дуо КС високотоксичний для бджіл (захисна зона – 4-5 км, обмеження польоту бджіл – не менше 5 діб).