« »
ЗАЛП

Ціна: 407 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЗАЛП
Артикул: 0048
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Залп має широкий спектр інсектицидної дії, знищує комплекс сисних і гризучих комах, що живуть відкрито, обмежує розвиток рослиноїдних кліщів. При дотриманні регламентів застосування не виявляє фітотоксичності. Сумісний з іншими інсектицидами, акарицидами, фунгіцидами, водні розчини яких мають нейтральну реакцію. Не фітотоксичний для оброблюваних культур при дотриманні регламентів застосування. Токсичний для бджіл. Забороняється обприскування у фазу цвітіння. Застосування до цвітіння не обмежується, оскільки препарат не про
никає в нектар та пилок квітів. Інсектицид швидко проникає в кутикулу листків та плодів, тому через 2 години після його внесення опади чи сильна роса не знижує ефективність препарату.
Діюча речовина: Хлорпірифос, 500 г/л + Циперметрин, 50 г/л
Призначення: Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид широкого спектру дії
Тара: 5 л
Культура: Землі несільськогосподарського призначення; пшениця озима; буряки цукрові; яблуня; горох; гірчиця; ріпак ярий; ріпак озимий;
Переваги
  • Широкий спектр інсектицидної дії.
  • Ефективно знищує резистентні форми шкідників.
  • Діє на різні стадії комах­-фітофагів (яйця, личинки, імаго).
  • Яскраво виражена швидка початкова дія та подовжена захисна післядія.
  • Потужна фумігаційна активність, що дозволяє знищувати скритоживучих шкідників.
  • Стійкість до змивання дощем за рахунок інтенсивного проникнення до кутикули.
  • Активний як при високих, так і при низьких температурах, коли інсектициди інших класів менш ефективні.
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії

Інсектицид має контактно-­шлункову, трансламінарну, фумігантну, репеллентну дію. Відрізняється швидкою початковою дією і має широкий діапазон активності при винятковій тривалості. Препарат проявляє початковий інсектицидний ефект при контакті, попаданні всередину і у вигляді парів.

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури.
 
Норма витрати робочої рідини
 
Польові культури – 200­-400 л/га, сади – 800-­1000 л/га.