« »
АКТУАЛ

Ціна: 887 грн. (за 1 л) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: АКТУАЛ
Артикул: 0047
Виробник ALFA SMART AGRO
Властивості: Стійкість до високих температур та зниженої вологості повітря обумовлюють широкий інтервал застосування інсектициду.
Діюча речовина: Піриміфос-­метил, 500 г/л
Призначення: Фосфорорганічний інсектицид контактно-­шлункової дії проти широкого спектру шкідників
Тара: 5 л
Культура: землі несільськогосподарського призначення; огірки, томати закритого грунту; незавантажені складські приміщення; зерно продовольче, насіннєве, фуражне; прискладська територія; кукурудза; буряки цукрові; огірки та томати відкритого грунту; вишня; черешня; персик; баклажани; перець солодкий; чорна смородина; агрус; суниці; малина; декоративні культури відкритого грунту; печериці (субстрат)
Переваги

Переваги

• Короткий строк очікування (3 доби), що важливо для тепличних приміщень.

• Має тривалий період захисної дії на інертних поверхнях (до 8-12 місяців), що важливо при обробці зерносховищ.

• Завдяки швидкому розкладу діючої речовини оброблене зерно можна використовувати з будь-якою метою практично відразу після обробки.

• Властива контактна, трансламінарна та фумігантна дія, завдяки якій можна знищувати шкідників у важкодоступних місцях. 

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Загальні рекомендації
 
Обробку доцільно починати за чисельності шкідників, що перевищує економічний поріг шкідливості (залежно від виду фітофага). Об’єм робочого розчину має бути достатнім для повного покриття всієї листової поверхні культури. Не допускати стікання 
робочого розчину з обробленої листової поверхні. Потрібно виключити попадання Актуалу у продукти харчування і корми. Не можна випасати худобу на оброблених ділянках без дотримання періоду очікування. Обробку рекомендується проводити вранці або ввечері при температурі повітря від +15 °C до +25 °C. Мінімальна концентрація Актуалу в робочому розчині – 0,1-­0,15%. Робочий розчин бакової суміші слід використати в день приготування.
 
Норма витрати робочої рідини
 
Польові культури – 200-­400 л/га, огірки та томати закритого ґрунту – 300­-1000 л/га, сади – 800-­1000 л/га.