« »
ЕНТОЦИД СФ

Ціна: 170 грн. (за 1 кг) ціну уточнюйте!
Тара:
Назва: ЕНТОЦИД СФ
Артикул: 2159
Виробник NZIM agro
Діюча речовина: Активну дієву основу препарату складають міцелій та спори кількох рас ентомопатогенних грибів.
Призначення: «Ентоцид» - новітній біотехнологічний препарат для боротьби із ґрунтовими шкідниками: медведка, дротяники, личинки та імаго травневого і колорадського жука.
Тара: 1 кг; 5 кг; 20 кг
Спектр дії та Механізм дії

Механізм дії:
Спори гриба в грунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м'язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори грунту. Повна загибель наступає через 40 - 120 годин після зараження шкідника в залежності від віку личинки.

Загальні рекомендації та норма витрати робочої рідини
Застосування препарату:
  • Ентоцид вносять в ґрунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням ґрунту.
  • Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату ґрунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий ґрунт перед його обробкою.
  • При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату, або вносять його із поливною водою.
  • Щорічне застосування препарату Ентоцид сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.

 

Сумісність препарату:

Препарат сумісний з біопрепаратами, регуляторами росту, інсектицидами та добривами. Не сумісний з фунгіцидами та фумігантами.

 

Правила зберігання:
  • Зберігати препарат Ентоцид слід у сухому, прохолодному приміщенні при температурі від +2°С до +15°С, окремо від харчових продуктів та ліків, в місцях недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину більше 3-х годин не допускається.
  • Термін придатності: 6 міс.

 

Спосіб обробки та дозування:

Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати!

Норма витрати препарату Ентоцид становить 10 л/га. Норма робочого розчину від 200 л/га. Для замочування розсади - 10,0-20,0 г/10 л води, від 2-х годин.