Механізм дії:
Спори гриба в грунті, при попаданні на тіло шкідника, протягом 10-12 годин проростають і уражують жирову тканину, кишковий тракт, паралізують нервову систему, м'язову тканину та органи дихання. В результаті шкідник гине і стає джерелом розвитку для самого гриба та іншої мікрофлори грунту. Повна загибель наступає через 40 - 120 годин після зараження шкідника в залежності від віку личинки.
Застосування препарату:
-
Ентоцид вносять в ґрунт будь-яким доступним способом: методом змішування з добривами, в розчині з поливною водою, обприскуванням ґрунту.
-
Застосовувати препарат рекомендується восени або навесні, особливо в період випадання проливних дощів. Після внесення препарату ґрунт обробляється відповідно до технології: оранка, культивація, дискування, підгортання. Найбільш ефективно вносити препарат у вологий ґрунт перед його обробкою.
-
При висаджуванні розсади або саджанців, замочують кореневу систему в розчині препарату, або вносять його із поливною водою.
-
Щорічне застосування препарату Ентоцид сприяє істотному зниженню кількості ґрунтових шкідників.
Сумісність препарату:
Препарат сумісний з біопрепаратами, регуляторами росту, інсектицидами та добривами. Не сумісний з фунгіцидами та фумігантами.
Правила зберігання:
-
Зберігати препарат Ентоцид слід у сухому, прохолодному приміщенні при температурі від +2°С до +15°С, окремо від харчових продуктів та ліків, в місцях недоступних для дітей і тварин. Зберігання робочого розчину більше 3-х годин не допускається.
-
Термін придатності: 6 міс.
Спосіб обробки та дозування:
Перед додаванням препарату в робочий розчин вміст потрібно ретельно збовтати!
Норма витрати препарату Ентоцид становить 10 л/га. Норма робочого розчину від 200 л/га. Для замочування розсади - 10,0-20,0 г/10 л води, від 2-х годин.